Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
1 Lis 2008, 20:16
Przewody WN
Autor Wiadomość
imaginus
[Usunięty]

Wysłany: 4 Lip 2005, 17:44   Przewody WN

Witam!Chciałem sie tylko podzielic swoimi doświedczeniami z przewodami firmy JANMOR.Kupiłem nowe przewody, po około 500km w jednym z nich styk podłączany do cewki poprostu sie upalił!Ja osobiście nie polecam.Oczywiście to tylko moje zdanie i ktoś może sie z nim nie zgadzać.Mnie kosztowało to troche nerwów i kasy bo zajmowałem sie innymi rzeczami uznając przewody za dobre.Morał kazdy dopisze sobie sam;)POZDRAWIAM :)
Ostatnio zmieniony przez imaginus 4 Lip 2005, 18:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Elvizz
[Usunięty]

Wysłany: 4 Lip 2005, 19:27   

powoli będe musiał stanąć przed wyborem przewodów zapłonowych, moje pochodza od sasiadów zza odry i najlepsze lata powoli zaczynaja mieć za sobą ;/
dlatego powoli zaczynam rozgladac się za jakimiś za rozsądne pieniążki ale... sam nie wiem na co się zdecydować, kupowaliście coś porządnego za rozsądne pieniążki ???

pozdr
El..zz
 
 
Lokmen 
Zeus


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 1723
Skąd: ___
Wysłany: 4 Lip 2005, 19:31   

Elvizz napisał/a:
......dlatego powoli zaczynam rozgladac się za jakimiś za rozsądne pieniążki ale... sam nie wiem na co się zdecydować, kupowaliście coś porządnego za rozsądne pieniążki ???.....

Te dwie rzeczy wzajemnie sie wykluczają - albo dobrze czyli drogo albo tanio czyli nijako inaczej sie nie da. Kup oryginały Forda i bedziesz mieć spokój na następne kilka lat.
_________________
 
 
 
Elvizz
[Usunięty]

Wysłany: 4 Lip 2005, 20:06   

mówisz motocrafty a ile taka przyjemność bedzie mnie kosztowała ???
 
 
Jareczek
[Usunięty]

Wysłany: 5 Lip 2005, 16:49   

Łokmen napisał/a:
przez jakieś 1-3 miesiące 8)


Przez 3 lata i jeszcze nic sie nie dzieje :D
 
 
zbysiu
[Usunięty]

Wysłany: 5 Lip 2005, 18:07   

ja kupiłem orginalne przewody to byl koszt okolo 100zł.i odrazu zaraz tez swiece motocrafty to bylo cos 12zł.za sztuke i zrobilem juz jakies 15000km.i bez problemu a tak mnie straszyli ze na gazie to moze 10000km zrobie i to bedzie maks.a propo Imaginus jak jestes z katowic to przyjedz na spot do katowic w niedziele to pogadamy :)
 
 
suchy 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: CLX
Silnik: 1.3i/60KM
Wiek: 53
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 61
Skąd: sieminowice sl
Wysłany: 5 Lip 2005, 18:40   

a ja mam jeszcze fabryczne kable i jest ok tylko je czasem czyszcze z tego nalotu
 
 
diodalodz 


Model: Ford Fiesta Mk1`82
Wersja: C
Silnik: 1.0/45KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 39
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 5648
Skąd: Łódź
Wysłany: 6 Lip 2005, 19:12   

hm generalnie jak wszystko na świcie kable maja określone parametry , opór na metr , wysokość napięcia przy którym nie następuje przebicie , straty . Hm wiec co za różnica czy to motocrafty czy przewody od komara . Hm A Janmory sa różnie odbierane ja w swoim życia zmieniłem przewodów na janmorki hm z 40 aut i problem był tylko z jednym poprostu dali dupy z wykonaniem . A tak to całkiem niezłe u siebie jeździłem 1,5 roku i też problemów nie było teraz mam jakieś taniochy najgorsze od 2 lat z fiata 125 P i tez problemów nie ma .
 
 
 
Andreoz
[Usunięty]

Wysłany: 28 Lis 2005, 17:14   

diodalodz napisał/a:
hm generalnie jak wszystko na świcie kable maja określone parametry , opór na metr ........ciach...... .


Witam
Mam pytanie: jaki mają opór kable JANMOR a jaki oryginały MOTORCRAFTA dedykowane do Fiesty???Bo teraz jestem przed wyborem kabli WN i się zastanawiam. Zawsze jeździłem na kablach od poloneza (koszt ok 20-25 zł-pasuja idealnie )tylko że autko wytrzymywało na nich niecałe 10000 km więc pytam się faceta w sklepie dlaczego tak szybko mi siadaja a on mowi że kable do fiesty mają inny opór elektryczny niż te do Poloneza. Miałem wziąć jeszcze na próbę oryginalne przewody od Poloneza koszt ok 40zł ale teraz się zastanawiam skoro maja inną rezystancją i próba na starcie skazana jest na porażkę:((
Rezystancja nowych przewodów do Poloneza to ok 10koHm.
Jeżeli możecie sprawdzić ile mają wasze oryginały???
Dzięki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przewody...
KilarX Car Audio i CB 8 10 Mar 2006, 19:02
Gość
Brak nowych postów Co to za przewody??
Foto
Gość Mechanika 9 19 Paź 2008, 19:39
diodalodz
Brak nowych postów Którędy przewody ??
Gość Car Audio i CB 9 25 Wrz 2010, 18:06
Radhezz
Brak nowych postów Przewody WN: Przebicie
Gość Elektryka 17 25 Lis 2004, 19:39
JoeMix
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi przewody zapłonowe
jakie długości??
ssarna12 Elektryka 3 30 Sie 2008, 09:55
szynszyl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.