Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: molu
3 Wrz 2007, 15:10
Nowy wzmak + kondensator:)?
Autor Wiadomość
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lis 2005, 21:58   

nicos napisał/a:
a co myslicie o wzmakach firmy gms, rto warte uwagi?potrzebuje tylko 2kanalowki do tych hertz co o tym myslicie?


ja bylem pozytywnie zaskoczony RTO... taki wzmak do 300zl gra naprawde ladnie, po tyle byly w media markt, chyba TW 1000 albo TW 500.... na allegro pewnie z 80zl taniej mozna dostać, tylko bierz taki z gwarancją jezeli ma byc nówka - w koncu za to sie placi 8)
w kazdym razie w tej klasie cenowej uwazam ze nie mają konkurencji (mowa o NOWYCH wzmacniaczach - bo uzywane juz coś można wykombinować)
 
 
nicos
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lis 2005, 22:20   

a gms? moce rto i gms nie sa przesadzone? wzmak z 50w rms pociagnie zauwazalnie lepiej i glosniej niz radio 4*50 w max moje dks hertz 80rms?
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lis 2005, 22:49   

nicos napisał/a:
a gms? moce rto i gms nie sa przesadzone? wzmak z 50w rms pociagnie zauwazalnie lepiej i glosniej niz radio 4*50 w max moje dks hertz 80rms?


napewno pociagnie lepiej, bo twoje radio ma ok 20RMS :) wiec wzmak majacy 50RMS zagra duzo lepiej. a jak masz hertze (czyli cos porzadnego) to odloz troszke pieniedzy, i kup raz a porzadnie... i ok 70Watt w RMS :)
 
 
nicos
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lis 2005, 23:04   

wsumie masz racje, ale na te rto mozna zwrocic swoja uwage?a moc okolo 100rms to juz przesada i mozna spalic glosniki prawda?wiec lepiej szukac okolo 70-80 rms to bedzie najlepsze rozwiazanie tak?a jakie tanie jeszcze firmy godne sa uwagi?
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 24 Lis 2005, 00:17   

nicos napisał/a:
wsumie masz racje, ale na te rto mozna zwrocic swoja uwage?a moc okolo 100rms to juz przesada i mozna spalic glosniki prawda?wiec lepiej szukac okolo 70-80 rms to bedzie najlepsze rozwiazanie tak?a jakie tanie jeszcze firmy godne sa uwagi?


No ja byłem naprawde pod wrazeniem RTO... jezeli chodzi o cena/jakosc. ... a co do Wattów... ja tam nigdy az tak na to nie patrzałem czy jest za duzo, tylko czy jest za mało - w koncu na wzmacniaczach jest regulacja, i mozna sobie wyregulować fajnie - tylko zawsze nalezy spojrzeć przed zakupem czy nie ma za mało :devil:
pamietaj ze kupic jest łatwo, a potem sprzedac i kupic inny duzo trudniej... ja juz raz zmienialem wzmacniacz, i mialem farta bo go kumpel odemnie odkupił (po tyle samo chodizły na allegro, a u mnie miał sprawdzony, od ręki, bez kosztów przesyłki + gwarancja 3miechy (jeszcze tyle zostało z fabrycznej) )i moglem sobie pozwolic na inny...ale tak sprzedać wzmacniacz w dobrej cenie nie jest łatwo - wiec lepiej odczekac, dolozyc 50-100zl i kupic raz a dobrze.
ps. i tak zima jest, po co sie spieszyc... masz nowy akumulator :twisted: ?? ja w zime wiekszosc czasu jezdzilem na wylaczonym wzmacholu...
 
 
nicos
[Usunięty]

Wysłany: 24 Lis 2005, 00:22   

a na jaka firme jeszcze mozna popatrzec i sie zastanowic?wsumie to jaka cene trzeba dac za taka wmiare dobra 2kanalowke okolo 2*70-75rms? nie mam nowego akumulatora. jak sie podpina 2 wzmacniacze do radia?trzeba jaka przejsciowke czy cos ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zanim założysz TUTAJ nowy wątek przeczytaj to koniecznie !!
I ZASTOSUJ SIĘ !!!! REGULAMIN
trzeci Nasze auta 0 8 Cze 2008, 12:12
trzeci
Brak nowych postów kondensator
Gość Car Audio i CB 45 8 Lis 2004, 17:42
mdcs
Brak nowych postów Kondensator...
Kacper Car Audio i CB 22 31 Paź 2004, 07:58
Gość
Brak nowych postów Jaki kondensator?
Qzyn Car Audio i CB 3 13 Mar 2009, 23:23
kubasan
Brak nowych postów [MK4] Kondensator
kuna9 Car Audio i CB 6 8 Gru 2009, 09:06
Marcin


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.