Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Pozdrowienia z Dublina
Autor Wiadomość
Kermitos
[Usunięty]

Wysłany: 22 Lip 2005, 23:50   Pozdrowienia z Dublina

Witam wszystkich z odleglego zakatku. W koncu sie dorwalem kompa na chwile. Pozdrawiam razem z Kermitoska wszystkich. Teraz kilka slow co tutaj. Fiest troche jest. Wszystkie z kierownica po nie tej co trzeba stronie :) mk1 nie widzialem, mk2 2 stan sredni nic nadzywczajnego, mk3 standard, nie widzialem zadnej xrki, troche ich jest, mk4, mk5 sporo, niektore fajnie podbajerzone, mk6 zwlaszcza wersja steel jest bardzo ladna duze alu, naprawde super wyglada. No i pelno tu subarynek ;) Ruch lewostronny da sie przezyc, choc ciezko sie przyzwyczaic na poczatku nawet pieszemu :hihihi: kiedy auto nadjezdza nie z tej strony co sie spodziewasz :) Nie spotkalem jeszcze fiesty ktora by zdecydowanie odstawala od standardow klubowych wzwyz. Wiec nie ma sie czego wstydzic. Jeszcze raz pozdrawiamy, wkrotce wracamy, bo zycie bez fiesty nudne jest ;-)


PS Szukamy slicznej i niedrogiej, w dobrym stanie fiesty dla Kermitoski. Najlepiej na gaz. Odpowiedz w tym temacie z mojej strony moze pojawic sie za jakis czas, bo nie mam zbyt dobrego dostepu.
 
 
Lokmen 
Zeus


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 1723
Skąd: ___
Wysłany: 23 Lip 2005, 00:18   

no to fajnie :) - słyszałem ze w Anglii samochody można kupić tanio - tylko koszta ubezpiecznia są masakryczne..
_________________
 
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 23 Lip 2005, 09:16   

Miło że się odezwałeś Adam :)
Cieszę się że u Was wszystko ok.
Pozdrowienia i wracajcie szybko.
See you ...
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
pvzon 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: CLX
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 43
Dołączył: 06 Sie 2004
Posty: 311
Skąd: szczecin
Wysłany: 23 Lip 2005, 09:36   

pozdrowienia
_________________
1.1 clx rally
www.flmg.pl
 
 
 
grzechu
[Usunięty]

Wysłany: 24 Lip 2005, 16:38   

milo cie widziec! pozdrawiam!
 
 
Kermitos
[Usunięty]

Wysłany: 2 Sie 2005, 15:01   

No z ubezpieczeniem lipa, bo strasznie drogie. A poza tym na kazdego kto ma jezdzic autem trzeba osobne :lol: Wracamy 5 sierpnia. Bedzie troche kasy na doinwestowanie fiesty ;) Niestety nie mam czasu na przegladanie forum, ale jak wroce to sie postaram nadrobic. Poza tym w sprawie wlamania do mojej fiesty koles juz ma sprawe w prokuraturze z tego co sie dowiedzialem od rodzicow. Spowrotem dostalem tylko mieszek i pokrowiec na kierke, ale radjka ani sladu. No ale coz przynajmniej cos sie dzieje w sprawie.

Pozdrawiamy wszystkich :)
 
 
Artone^
[Usunięty]

Wysłany: 2 Sie 2005, 22:50   

milo milo :)

rowniez pozdrawiam :D
 
 
Kermitos
[Usunięty]

Wysłany: 11 Paź 2005, 20:06   

Powrocilem juz z krainy odleglej, ponadto jestem po przeprowadzce i w koncu mam dostep do neta :) Mozna juz zamknac ten temat. WIdze ze wszyscy sie swietnie ostatnio bawia, a mnie wszystko opuszcza ;) NO ale coz, moze w niedziele jakis kjs ma byc, jakby co to bede startowal, ktos jeszcze chetny? W kazdym razie mozna juz zamknac ten temat, bo nie aktualny :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Pozdrowienia...:)
MariuszZulus Hyde-Park 0 3 Paź 2023, 13:27
MariuszZulus


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.