Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » zarowki
Tematy oznaczone jako zarowki
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

FAQ - żarówki w Fiestach


Jako że non-stop pojawiają się pytania, jakie żarówki tu, jakie tam i owam w Fieście takiej lub owakiej, pomyślałem, że warto byłoby stworzyć temat z wyszczególnieniem jakie - gdzie i podwiesić go dla potomności...

MK1
Reflektory przód - H4 lub R2 40/45W i R5W
Kierunki przód - P21W symetryczne
tylne lampy - P21W symetryczne i P21/5W
Rejestracja - T4W (metalowy zderzak)
Oświetlenie kabiny - ?
Oświetlenie bagażnika - ?

MK2
Reflektory przód - H4 i W5W
Kierunki przód - P21W symetryczne
Tylne lampy - P21W symetryczne i P21/5W
Rejestracja - ?
Oświetlenie kabiny - ?
Oświetlenie bagażnika - ?

MK3
Reflektory przód - H4 i W5W, XR2i p/mgłowe i drogowe H3, Futura p/mgłowe H3
Kierunki przód - P21W symetryczne
Kierunki bok - W5W
Tylne lampy ...
150970 99

[MK5] żarówka postojowa z przodu


Witam!
Wybaczcie mi najbardziej lamerskiego posta jakiego w życiu napisałem. :głowąwmur:
Jak wyciągnąć z klosza gniazdo żarówki postojowej w MK5? notw
Czy to się tylko ciągnie na siłę, czy coś trzeba nacisnąć?
Wolę nie wykazywać się siłą w pierwszej kolejności :tyłek:

Z góry dziękuję za wyrozumiałość i podpowiedź :)

Pozdrawiam
17065 9

[MK6] Szybko migające kierunkowskazy


Witam!
Przejrzałem już wiele tematów nie tylko na tym forum w sprawie szybko migających kierunkowskazów w fieście MK6 ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.
Mój problem polega na tym że prawy jak i lewy kierunkowskaz mrugają szybko. Awaryjne chodzą normalnie. Sprawdzałem wszystkie żarówki i styki wszystko jest w porządku (zdziwiło mnie tylko że nawet po wyjęciu 2 żarówek z 3 z prawej strony auta prędkość migania nie wzrosła). Podświetlenie tablicy rejestracyjnej z tyłu świeci słabiej (czytałem gdzieś że ktoś też miał taki objaw). Wszystkie bezpieczniki sprawdziłem od kierunkowskazów i modułu GEM, zrobiłem nawet test modułu GEM i wszystko wydaje się być w porządku. Nie mam już pomysłów co można zrobić, myślałem wmontować żarówki o większej mocy ale czy to coś zmieni skoro po wyciągnięciu żarówek (rezystancja całego układu spadła) czyli teoretycznie powinny jeszcze szybciej migać, a tu jest bez zmian.
Proszę o pomoc,
Pozdrawiam!
12949 15

[MK6] podświetlanie zegarów a wciskanie hamulca


witam,
koledzy mam taki problem, mam nadzieje że nie wyśmiejecie mnie jako baby za kółkiem :) mam wrażenie że w mojej fiescienie dzieje się ostatnio dziwna rzecz. jak wsiadam do samochodu i włączam silnik nie włączając świateł i naciskam hamulec zapala sie podświetlenie zegarów i światła pozycyjne. mam to auto od 6 lat ale nie zwróciłam na to uwagi wcześniej, czy to normalny objaw?
9934 10

[MK3] Jak wyjąć żarówki z oprawek ?


witam, mam problem z oświetleniem kokpitu, przestały mi działać żarówki i mam problem z wyjęciem ich z oprawek. i teraz mam czarno i ciemno :placz: :placz:
gdzie można kupić takie coś, potrzebowałbym ze 4 takie od razu...


Uploaded with ImageShack.us

sory za jakość ale robione kamerką w lapku..
8815 17

[MK4] Podświetlanie pokręteł nawiewu i temperatury


Są 3 pokrętła: moc nawiewu, kierunek nawiewu i temperatura. Podświetloną mam tylko lewą połowę, czyli lewe pokrętło, środkowe już słabo, a prawe w ogóle. Pewnie przeszła jakaś żarówka. Może mi ktoś powiedzieć, jak mam to rozebrać, żeby wymienić tą żarówkę? Nie chcę tego robić "siła razy gwałt", żeby czegoś nie połamać. Gdzie co odkręcić, gdzie co podważyć i jak to wyciągnąć? Z góry dzięki.
7195 6

[MK3] Wymiana żarówki przeciwmgielne


Witam. Powie mi ktoś jak dojść do żarówek przeciwmgielnych oczywiście przy zderzaku Futura?
6631 3

[MK3] Światła postojowe a mijania


Witam. Mam pytanie odnośnie świateł w mk3 a mianowicie kiedy przełączam postojowe na mijania palą się ciągle te same światła. Czy to normalne?
5752 6

[MK4] żarówki tablicy rejestracyjnej


Witam!

wie ktoś może jak wyglądają żarówki tablicy rejestracyjnej??? ponieważ w mojej fiescie nie ma żadnej wiec nie wiem jak ona wygląda, możne ktoś podesłać foto?
5113 3

[MK3] Odłączenie kostki od światła pozycyjnego


tak wiec może dziwny problem ale nie mogę odłączyć kostki od tego koszyka co trzyma żarówkę od światła postojowego.
rusza się wszytsko ale nie chce się odłączyć. czy tam są jakieś specjalne zatrzaski? próbowałem siłą i nie żadne skarby nie che zejść.
4276 2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.