Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » wymiana
Tematy oznaczone jako wymiana
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK6] Wymiana foteli. Jak i na jakie?


Witam,
Zastanawiam się nad wymianą foteli w mojej fieście, ponieważ te są moim zdaniem strasznie niewygodne.

Pytanie - jak zdemontować fotele - po prostu odkręcić, wysunąć z szyn?
No i czy nie wiecie jakie fotele pasują do Fiesty MK6 - co ważne, wersji 3 drzwiowej. Pewnie muszę się wstrzelić w otwory. Ewentualnie jakoś przerobić?

Poza tym co to za kabelki wystają z fotela? Czy są fabrycznie wmontowane pod ogrzewanie fotela? Dodam, że w mojej wersji nie ma takiego luksusu :)

Z góry dzięki za pomoc
21034 28

[MK6] Wymiana świec żarowych MK6 1.4 TDCI


Witam wszystkich.
Ma ktoś może poradnik krok po kroku jak wymienić świece żarowe w mk6 1.4 TDCI- coś na wzór : http://www.fiestaklubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=48056
Chciałbym wymienić sam gdyż nie lubię oddawać auta do mechanika i chce robić wymiany sam bo wiem że zrobię to jak należy :)[/b]
17938 3

[MK4] poduszka powietrzna - wymiana


Witam,

jakiś czas temu wystrzeliła mi poduszka powietrzna w moim fordzie mk4 z 96 roku.
Znajomy elektromechanik oraz mechanik jest zdania że w tym modelu wystarczy wymienić poduszkę:



oraz sensor



Potrzebuję się upewnić czy to prawda?
Czy wystarczy umiejętnie je wymienić i będzie okey, tzn ta "nowa" poduszka zadziała i kontrolka zgaśnie podczas jazy autem?

dzięki za info
13390 15

[MK3] przekładnia bez wspomagania - wymiana


Mam pytanko odnośnie wymiany przekładni. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie co warto kupić aby nie kosztowało góry pieniędzy a było dobrej jakości? Mam na myśli przekładnię bez wspomagania do Mk3.

Niestety na początku roku pokusiłem się na "nową" z allegro za 200 zł (w zasadzie produkt "no name"), i dziś nadaje się na śmietnik po niespełna 6-7 tyś. km. Oczywiście będę ją reklamował i żądał zwrotu kasy, ale zamiast niej muszę już coś założyć, i wolałbym już nie mieć z tym więcej problemów bo to niestety wiążę się z dodatkowymi kosztami jak ustawianie zbieżności itp.

Wolałbym nie pchać się w używaną, bo jakoś nie chce mi się wierzyć że kupie taką w naprawde dobrym stanie.

Jakieś pomysły? Konkretne firmy?
5008 12

[Lakiernictwo] kupno nowego zderzaka


cofałem z garażu,drzwi mi przywaliły w tylny zderzak :głowąwmur: , uszkodzony został tylny zderzak. Ile może kosztować nowy zderzak w ASO? można kupić już pomalowany fabrycznie?
Samochód na gwarancji więc raczej w grę wchodzi ASO. Kupiłem lakier w ASO dobrany przez VIN niby taki sam ale różnica jest duża.
4996 9

Wymiana radia MK7


Hej! :czatownik: Mam pytanie czy da rade wymienić najprostszą wersje radia wraz z wyświetlaczem z roku 2010 na radio po lifcie z kolorowym wyświetlaczem nawigacją BT itp itd i jeżeli jest taka możliwość to z czym to jest związane np z wymianą przycisków na kierownicy itp. proszę o rade :twisted:
4270 0

[MK6] Wymiana AUX przy lewarku skrzyni biegów.


Witam, jestem tu nowy. Mam problem z wymianą gniazda AUX przy lewarku skrzyni biegów. Kupiłem nowe i nie wiem jak je zamontować? Konkretnie chodzi o włożenie tego małego czarnego gniazda w tą "dziurkę" przy biegach. Ten aux chyba się rozkłada na 2 części tak mi się wydaje. Pomoże ktoś?
3844 3

[MK3] Wymiana paska wspomagania - schemat


Witam. Założyłem nowy pasek ale niestety spadł i zastanawiam się czy dobrze go zamontowałem. Jak powinien iść ten pasek od wspomagania. Szukam jakiegoś zdjęcia, schematu ale nigdzie nie znalazłem.
2440 3


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.