Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » wibracje
Tematy oznaczone jako wibracje
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK3] głośne stukanie podczas jazdy (prawy przód)


zapytam was bo ja za bardzo nie mam już pomysłów, sytuacja wygląda tak że w czasie normalnej spokojnej jazdy zawieszenie, ukł. napędowy i wszystko inne działa bardzo dobrze, nic nie hałasuje (poza trzeszczeniem plastików w środku :V: ).
natomiast w pewnych okolicznościach z prawej strony z przodu zaczyna coś się strasznie tłuc i wpadać w wibracje, tak że aż czuć jak by coś waliło o podwozie. dzieje się tak podczas jazdy po łuku w lewo, ale tylko po większych nierównościach albo przy dodaniu mocniej gazu (czyli ogólnie podczas większych naprężeń i przeciążeń). podczas jazdy w prawo raczej jest cisza choć nie zawsze.
sprawdzałem zawieszenie i żadnych luzów nie widać, wszystko trzyma się solidnie, podobnie poduszki silnika wyglądają ok, silnik się nie przemieszcza.
z prawej strony wymieniany był jakiś czas temu przegub zewnętrzny na nowy, ale myślę że gdyby to była jego wina to bym to rozpoznał bez ...
12943 16


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.