Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » stabilizator
Tematy oznaczone jako stabilizator
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK4] Stabilizator - strasznie stuka


Witam mam problem ze stabilizatorem w mojej mk 4 od pewnego czasu na dziurach stuka mi cos w zawieszeniu podjechalem na przeglad przeszedl bez problemu wiec mowie panu z diagnostyki co jest grane i wyszukal ze stabilizator ma luzy na tych 2 gumkach(mocowaciach) musze to usunac ale po dluzszym ogladnieciu niewiem od czego zaczac chyba trzeba cale zawieszenie zrzucic zeby te gumki zmienic. Moje pytanie od czego po kolei zaczac? Czy ktos z was juz to robil? podejrzewam ze nawet jak zaloze nowe te gumy beda miec i tak luz bo na stabilizatorze jest juz troche wystukane cos tam podlozyc czy szukac nowy stabilizator? prosze o pomoc
12904 18

[MK3] Stabilizator belki tył


Mam takie pytanie czy każda S miała stabilizator na belce z tyłu bo czytałem że nie wszystkie xr2 miały z tyłu a technicznie s od xr2 się niczym nie różniły :|
7123 11

[MK3] Sworzeń na dwie śruby


mam couriera 92 r.
Owy courier posiada drążek stalizacyjny-więc myślę, że to 3.5 jak się oczytałem na forum
(kupiłem wachacze za sworzniami na dwie śruby)
na forum przeczytałem że są mniejsze. Czy można dokupić sworznie większe (takie jak 3.5) z mocowaniem na dwie śruby ?? czy muszę kupić całe wahacze?
Auto pływa po drodze po wymianie części
6052 9

[MK4] Stukające drążki stabilizatora


czy stukające drążki stabilizatora lepiej wymienić? przy kole ponoć luzów dużych nie ma? mam do wymiany przegub i potem ustawianie zbieżności. wymienić przy okazji czy jeszcze wytrzymajądrążki ?

dzięki
4381 2

[MK3] Przedni stabilizator


Czy ktoś się orientuje czy wersjach np fiesty turbo, xr2i albo diesel były grubsze stabilizatory z przodu niż w innych wersjach np 1.6 czy 1.3 ? Bo mam ten co był przy 1.6 16v i jest za slaby auto za bardzo wychyla się na zakrętach mimo twardego zawieszenia. Czy jest możliwość podpasowania z innej wersji fiesty takiego stabilizatora żeby miał większa średnicę i auto po prostu było twarde na zakrętach?
3853 5


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.