Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » przepustnica
Tematy oznaczone jako przepustnica
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK6] Przepustnica 60mm do ST 150


Witam,

Czy wie ktoś może jaka przepustnica 60mm pasuje do ST 150?
Z tego co znalazłem to od S-Maxa 2.3L jest P&P.
widziałem też tanie z 2.5L focusa/galaxy na module, widzę że się trochę różnią, nie wiem czy wtyczka jest taka sama, na pewno się trochę różni budową, więc nie wiem czy to pasuje.

Jeżeli ktoś wie z jakich modeli by pasowała przepustnica 60mm, to proszę o odpowiedź.

Dzięki.
14272 16

[MK3] gaznik tldm 23-21 fiesta 1.4 - problem z przepustnica


gaznik jest na ssanie z linki. sprawa wyglada tak ze nie otwiera sie druga przepustnica z pedalu..., ani reka z dzwigni od linki gazu. jak otworze rzecznie jedna linką potem druga zlapie za dzyndzel i otworze to silnik smiga jak szalony i nic nie smierdzi. w czasie pracy silnika druga przepustnica sie nie otwiera - ta od strony silnika nie wiem czemu tak jest... jak stoi zgaszony to otwiera sie

jak otworze je na hama reka to silnik chodzi jak w F1

teraz nie wiem czy to wina podcisnien czy nie, z tego co wiem to juz nic nie wiem... czy to wina gaznika czy steruja tym jakies podcisnienia. wiem ze jest silownik cisnieniowy opozniania zamkniecia przepustnicy ale ktorej to nie wiem... i nie wiem czy on w przypadku gaznika z linka ssania ma wplyw na otwieranie tej drugiej, czy po prostu ...
12994 25

[MK6] Czyszczenie przepustnicy w 1.25 75 KM


Dzień dobry!
W związku z falującymi obrotami silnika na jałowym przeprowadziłem małe śledztwo. Po objawach (podwyższone obroty na jałowym, delikatne pływanie obrotów) doszedłem do wniosku, że to silnik krokowy. Niestety w MK6 1,25 (Model rocznikowy 2003), silnik krokowy wbudowany jest w przepustnicę. (w MICROCAT też nie potrafię go znaleźć jako osobnej cześci) Postanowiłem więc tą ostatnią przeczyścić. Znalazłem taki opis- a niestety nie znając kompletnie języka rosyjskiego korzystam z translatora- tłumaczenie brzmi co najmniej śmiesznie.

http://www.fusionguru.ru/articles/index.php?dir=/articles/dvigatel/chistka_drosselnoy_zaslonki.htm

Czy ktoś probował czyścić przepustnicę w mk6 ? Procedura kalibracji po czyszczeniu ogranicza się tylko do tych kroków

1.Włącz zapłon i czekaj
2.Wyłącz zapłon, odczekać 5 minut
3.Włącz zapłon, 5 sekund, aby uruchomić silnik.

??

W innych autach trzeba wpinać się pod komputer.

Jakieś praktyczne rady przed czyszczeniem ?
11074 7

[MK6] olej na przepustnicy, skąd?


Witam, jak w temacie i opisie. co jakiś czas wycieram tam, ale nie wygląda to zbyt estetycznie. Może ktoś już się z tym spotkał? silnik to 1.4 tdci. szukałem na forum ale jakoś nie znalazłem.
10243 5

[MK4] linka pedału gazu fiesta 1.25 16v


Witam ! :) mam pytanie jak naciągnąć linkę pedału gazu ponieważ zauważyłem jak jedna osoba wciska pedał gazu to patrząc na przepustnice jest ona całkiem nie otwarta podciągając tą dzwigienkę do góry gdzie zahaczona jest linka gazu dopiero wtedy następuje pełne otwarcie jeszcze o około pół cm może troszkę więcej czy tak powinno być ? dodam że linka jest zahaczona dość luźno a jak powinna być prawidłowo napięta ?prosiłbym o pomoc jak zabrać się za to naciągnięcie linki czy to przy pedale gazu się reguluje czy jak ??Pozdrawiam
3817 5


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.