Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » przeciek
Tematy oznaczone jako przeciek
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK4] FAQ - woda na dywaniku kierowcy, uszczelki kabli.


Problem dostawiania się wody do kabiny w MK4 jest rzeczą wręcz normalną. Głownym, choć nie jedynym sprawcą są gumowe uszczelki kabli wchodzących do kabiny :|

Aby dostać sie do tych gumowych uszczelek najlepiej jest wyjąć skrzynke bezpieczników w komorze silnika, zaczynamy:

Otwieramy maskę, odłączamy akumulator oraz zdejmujemy górna osłonę skrzynki która jest na zatrzaski oraz odpinamy kable (kostki) :


Odkręcamy trzy śrubki które ja mocują (2 x gwiazdka i 10 nasadowa):



Czas wyjąc skrzynkę. Z prawej strony trzyma ja w bolec który wchodzi w budę :



Trzeba się troszkę naszarpać, najpierw w lewo żeby wyszedł bolec a następnie lewą stronę skrzynki do góry...a tak wygląda po wyjęciu:



Po wyjęciu skrzynki jak już się dostaniemy to kabli to ...
47569 23

[MK4] Cieknie woda do środka auta


Witam
Czytam te forum od dluzszego czasu, az w koncu musialem sie zalogowac bo potrzebuje pomoce. Ostatnio zauwazylem ze woda stoi pod nogami pasazera, po demontazu: fotela pasazera, prawego progu, plastikow itp. odsunieciu wykladziny i usunieciu/wycieciu czesci wygluszenia okazalo sie ze woda leci do srodka po prawej stronie pod nogami pasazera, tak jakby po nadkolu... polewajac auto woda nad kratka chwytu powietrza/filtra kabinowego woda cieknie cienkim strumieniem w srodku

rozebralem caly srodek, schowek, poduszke, srodkowa konsole itp. i probowalem wyjac deske, jednak nie dam rady, widzialem na forum i internecie zdjecia, ale zadnego opisu, czy kto wyjmowal deske w MK4 i potrafi mi podpowiedziec jak to zrobic?

tak samo z zewnatrz, nie moge wyjac obudowy filtra kabinowego, przeszkadzaja mi przewody od klimatyzacji, nie widze dziury ktoredy moze przeciekac

auto bylo bite przodem, mysle ze albo to w okolicy filtra powietrza, ...
8134 7


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.