Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » problem
Tematy oznaczone jako problem
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK5] Problem z podświetleniem wnętrza auta


Witam serdecznie. Od kilku dni jestem posiadaczem FORDA FIESTY z 2000roku. Zarejestrowałem się na forum licząc na pomoc w sprawie niesprawnego oświetlenia wnętrza (tego przy lusterku). Nie reaguje na otwarcie drzwi ani na ich zamknięcie. Działa w trybie ciągłym bez względu na ustawienie przycisku. Gdy ustawię aby gasło po zamknięciu drzwi niestety nie ma reakcji. Moglibyście mi pomóc co można by zaradzić na tę dolegliwość? Jest to dość uciążliwe.

Pozdrawiam.
10825 9

Krótkie śruby dystanse Eibach


Witajcie,

zakładałem dzisiaj dystanse do mojej fiesty. Jako, że tył siedział dość głęboko to postanowiłem włożyć 25 i wszystko wygląda dobrze. Przód natomiast nie "siedzi" tak głęboko dlatego zdecydowałem się na dystanse 2x15mm. problem w tym, że nakrętka, którą dostałem od Eibacha ma 17mm długości. Dystans 15... więc nakrętka już z zasady wychodzi powyżej dystansu minimum 2mm + jeszcze dodatkowe 2-3mm materiału przed nakrętką.





o to różnica:




W felgach są miejsca (pomiędzy dziurami na szpilki) w które sama szpilka wejdzie (choć mogłem to od razu sprawdzić) natomiast łepek nakrętki już nie :(

Także przechodzę do meritum. Moje pytanie brzmi - czy:
1) ktoś zna miejsce gdzie kupię 12x1,5 grubość 13mm
2) czy ewentualnie można przetoczyć (czy zmniejszenie z 17mm ...
6154 2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.