Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » pokrywa zaworow
Tematy oznaczone jako pokrywa zaworow
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

FAQ - Pokrywa zaworów / Malowanie


dzis podzielę sie z wami nastepnym etapem bezsensownych modyfikacji stylistycznych ..jak juz naprawde nie macie nic do roboty i pragniecie w durny sposób stracic ok 100 pln -polecam pomalowac pokrywe zaworów ...bedzie slicznie ,kolorowo,wesoło pod maska ..zuzycie paliwa spadnie ,moc wzrośnie a młodociane slicznotki beda wkładac wam majtki ze swoim numerem za wycieraczki ...tyle zachęt a teraz konkrety .
Bedzie na przykładzie mojej hondy (wstyd!) bo w Xr-ce pokrywe zaworów wypolerowałem :-)
o tak -


a tak brzydko wygladała moja seria w Hondzie

etap 1
PRZYGOTOWANIE POKRYWY
niestety zła wiadomosc dla leniwych pokrywe wypada odkrecic ..przy okazji warto ocenic czy uszczelka nie nadaje się do wymiany . Warto tez pedzelkiem i rozpuszczalnikiem wyczyścic pokrywe od spodu z nagaru i wypalonych laków które sie przez lata tam zgromadziły . Faq ukazuje pokrywe aluminiowa al;e procedura przy blaszanej ...
29893 5

[MK6] Jak się nazywa ta część?


Witam. Czy ta część na której jest korek wlewu oleju (wskazywana na obrazku wskaźnikiem poziomu oleju) nazywa się pokrywą zaworów? Silnik 1,3.

2464 2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.