Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » pasek napedu osprzetu
Tematy oznaczone jako pasek napedu osprzetu
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK3] dziwne dźwięki "buczenie" podczas jazdy


Witam, podczas ostatnich moich jazd na trasie fiestką podczas jazdy zauważyłam dziwne odgłosy. Jakby buczenie, z początku myślałam że to powietrze, ale wyłączyłam nawiew buczenie nie zniknęło.. ostatnio sytuacja wyglądała tak jechałam na trasie przyspieszałam jechałam około 90km/h - zaczęłam słyszeć to dziwne buczenie, zwolniłam trochę do 80 buczenie ustało... przyspieszyłam znowu zaczęło buczeć. Później buczenie w ogóle ustało.
Dziś jechałam na benzynie znowu podczas prędkości około tej 90km/h (nie byłam kierowcą więc zanim skapnęłam się że to znowu słyszę i spojrzałam na licznik - to mogło być to coś koło 90 dokładnie nie powiem) znowu to usłuszałam.
Dźwięk jest dziwny wydobywa się CHYBA! gdzieś z tyłu ale nie jestem pewna. Dźwięk też jest trudny do opisania.. jest to buczenie takie buuuu jakby np. buczeć w jakąś rurkę czy coś takiego... czy ktoś ma pomysł co to może być ? jechałam ostatnio do torunia w jedną stronę na ...
15610 20

[MK6] Nie można otworzyć bagażnika kluczykiem


Witam,
mam problem, poniewaz nie moge otworzyc bagaznika kluczykiem..od przycisku normalnie sie otwiera..
problem drugi..


co to za pasek zaznaczony na zdjeciu?
Sory jetsem zielony w autach;))

Problem trzeci..
wylamalem lekko dzwig w fotelu do jego przechylania, zeby wejsc do tylnej kanapy.. dostana taka czesc gdzies na szrocie lub allegro? bo nie cholery nie iwem jak jej szukac:)


dzeki za pomoc
4879 3


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.