Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » nakretki
Tematy oznaczone jako nakretki
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK6] NAKRĘTKI SD KUTE STALOWE TPI 12x1,5x33


Witam,

Kupiłem jakiś czas temu na alledrogo: NAKRĘTKI SD KUTE STALOWE TPI 12x1,5x33 http://nakretka.pl/photos/sruby-nakretki-waskootworowe-12x1-5-20szt-kute-jdm-3100154911.jpg W opisie aukcji było wyraźnie napisane że nakrętki pasują do:Toyota, Kia, FORD, Mazda, Honda... Niestety po wkręceniu pierwszej wpadła ona do alufelgi i musiałem pozostać przy starych śrubach. Mam oryginalne fordowskie alufelgi 16 cali. Moje pytanie do Was:

1. Czy jeździ ktoś na podobnych śrubach w alusach ??
2. Czy da się dokupić jakieś stożki pod te nakrętki żeby tych nie odstawiać do szafy na zawsze i kupować nowych
3. Jakie dokładnie wymiary muszą mieć nakrętki do alufelg 16 fordowskich żeby nie wpadały tak jak te ;/

Z góry dzięki za pomoc ;)
7789 9

Krótkie śruby dystanse Eibach


Witajcie,

zakładałem dzisiaj dystanse do mojej fiesty. Jako, że tył siedział dość głęboko to postanowiłem włożyć 25 i wszystko wygląda dobrze. Przód natomiast nie "siedzi" tak głęboko dlatego zdecydowałem się na dystanse 2x15mm. Problem w tym, że nakrętka, którą dostałem od Eibacha ma 17mm długości. Dystans 15... więc nakrętka już z zasady wychodzi powyżej dystansu minimum 2mm + jeszcze dodatkowe 2-3mm materiału przed nakrętką.





o to różnica:




W felgach są miejsca (pomiędzy dziurami na szpilki) w które sama szpilka wejdzie (choć mogłem to od razu sprawdzić) natomiast łepek nakrętki już nie :(

Także przechodzę do meritum. Moje pytanie brzmi - czy:
1) ktoś zna miejsce gdzie kupię 12x1,5 grubość 13mm
2) czy ewentualnie można przetoczyć (czy zmniejszenie z 17mm ...
6184 2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.