Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » korozja
Tematy oznaczone jako korozja
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

FAQ - RDZA / KOROZJA


...nudne te tematy jak walczyc z rdza ..złosliwie wyszykowałem faqa ..teraz bedzie wszytko duuuzo prostsze :-P
rozpoznanie
sami musicie zdecydowac jak powazna jest rdza na waszym aucie ...czy mozna podrapac koncem scyzoryka i zrobic punktowa zaprawke...czy trzeba siegac po elektronarzedzia ..czy jest to w miejscu gdzie zaprawke mozna pojechac z pedzala czy tez trzeba siegac po spray albo ...umawiac termin u lakiernika :fox: .
Czy tez wreszcie ..rdza jest tak zaawansowana ze jedynym fachowym rozwiazaniem jest wyciacie jej i wspawanie nowej blachy ..a wtedy mamy juz niestety do czyniena z blacharka ;-(

w przypadku puenty rdza była typowa rdza krawedziowa ..w wiekszosci powierzchniowa ..ale pojawily sie juz lekkie wzery wiec ..nie obyło sie bez ciezkiego sprzetu .
brudna robota
w pierwszej kolejnosci umyjcie miejsce któro bedziecie dalej obrabiac ..usuncie tez elemnty które mozecie w wyniku prac zniszczyc [br ...
104584 13

[MK5] Pytanie o podłużnice i wnętrze bagażnika


Witam,

Jako, że jestem świeżym użytkownikiem fiestki mam pytanie dotyczące korozji.
Czy to normalne, że w 9 letnim aucie rudzielec wdziera się dość intensywnie na tylne podłużnice? Z zewnątrz auto wygląda jak nówka, poza jednym rdzawym punktem pod tylną lampą.

Drugie pytanie dotyczy masy wygłuszającej w bagażniku. W kilku miejscach jest spękana, a w narożniku odpadł kawałek - zupełnie jakby straciła elasyczność i zaczęła się kruszyć. Z początku myślałem, że autko miało jakiś strzał w tył, ale podłużnice, zgrzewy, i całokształt temu zaprzeczają.

Ostatnie pytanie - może nie do końca w temacie:
Autko ma koło zapasowe pod samochodem. Nie znam go jeszcze i nie wiem kompletnie gdzie np szukać lewarka, albo klucza do odkręcenia stelażu koła. Powinien być na wyposażeniu? Czy są w bagażniku jakieś schowki, o których nie wiem?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.[br ...
9523 12


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.