Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » instalacja elektryczna
Tematy oznaczone jako instalacja elektryczna
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK3] CVH - Baza wiedzy :)




czujniki powietrza



Przerobki instalacji CVH


Converting an 8v 2i loom to OFAB

1) At the ECU, pin no. 27 (marked on the multiplug, brown wire) needs moving to pin 8, which is empty (this is the CO adjuster signal wire).
2) Pin no. 45 (brown/yellow) needs moving to pin 27 - this is for the MAP sensor.
3) EDIS Module pin 2 (blue/yellow) may now be disregarded as it is not used by the 0FAC ECU (pin 28 on ECU).

MAP Sensor re-wire:

At the MAP sensor multiplug...
1) Move the brown wire (gnd) to cossie MAP sensor pin no. 1 (marked on multiplug).
2) Move the brown/trace* wire (feeds back to ECU on ...
10303 2

[MK4] RADIO - ODCIĘTE PRZEWODY


Witam wszystkich użytkowników.
Kupiłem do swojej fiesty radio 4000 trafic, ale po wyjęciu starego moim oczom ukazały się kabelki bez oryginalnych kostek przyłączeniowych ( kostki odcięte ) I w chwili obecnej nie wiem jak prawidłowo podłączyć radio - moje dotychczasowe próby kończą sie na tym że radio gra , ale nie załącza/wyłącza sie po przekręceniu kluczyka no i rozładowywuje akumulator na postoju. Jest na pewno źle podłączone.
Czy mógłby ktoś podesłać mi opis kolejności przewodów z określeniem kolorów do podłączenia radia lub fotkę oryginalnej kostki z widocznymi przewodami tak abym mógł zidentyfikować kolory i ustawienie przewodów?
Szukałem na wielu forach ale na próżno. Sam nie mogę sobie z tym poradzić.
PROSZĘ O POMOC.
6022 8

[MK3] poważne uszkodzenie skrzynki bezpieczników


zdarzył się mały wypadek jak zwarły się 2 kabelki i zjarało mi skrzynkę ,


mogło się coś popsuć w fieście jeszcze ???


,instalacja jest cała tylko skrzynka na złom,ale i tak muszę całą instalację wymienić
mam nadzieję że nic więcej nie uszkodziło
4837 5


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.