Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » fiesta mk6
Tematy oznaczone jako fiesta mk6
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Fiesta MK6 - Wiązka kabli drzwi (nie działa szyba)


Witam,

przeszukiwałem forum w znalezieniu opisu kabli wiązki która wchodzi w drzwi kierowcy.

Mianowicie mam następujący problem:
na początku do otwierania drzwi nie dochodziło zasilanie, jestem przekonany, że pękniecie kabla powstało na skutek otwierania drzwi, kabel się po prostu wyrobił, początkowo można była ręką poruszać i szyba zaczynała działać, teraz zepsuł się do reszty. Potrzebuje opisu kabli aby naprawić ten jeden zniszczony. Centralny działa dobrze, elektrycznych lusterek nie posiadam.

Proszę o pomoc.
11107 2

[Lakiernictwo] Rysa na drzwiach i brak zatyczki na przedni z


Taki kupiłem, widać że albo słupek albo jakiś krawężnik.
Co z tym najlepiej zrobić ?

Przy okazji nie mam w kolorze zaślepki do zderzaka tylnego, kolor tonic Metallic fiesta mk6 benzyna 2005
8059 1

[MK6] Radio/wzmak, głośniki + wyciszenie


Hej!
Strasznie mnie korci, żeby wpakować do mojej Fiesty MK6 (przed liftem) radio. Zastanawiałem się głównie nad oryginalnym, bo nieoryginalne prezentują się, lekko mówiąc beznadziejnie. Przy wstawianiu oryginalnego radia (CD4500) pojawiają się jednak dwa problemy:
1. Musiałbym wymienić panel radia, bo ten który mam, nie jest przystosowany do oryginalnego radia.
2. Szukałem na internecie, czy jest możliwość dorobienia AUX i... znalazłem sprzeczne informacje. Większość pisze, że się nie da, gdzieś na jakimś angielskim forum, koleś to zrobił, ponoć działa. Ktoś sprawdzał/orientuje się w temacie?

W związku z problemem nr 2, zastanawiam się jeszcze nad opcją założenia samego wzmacniacza + głośników. Zakładam, że muzyki słuchać będę głównie z AUX, aczkolwiek fajnie by było móc załączyć radio albo wrzucić sobie jakąś płytę do radyjka.

Kolejną sprawą są głośniki - czytałem, że trzeba kupić 5x7 lub 165 + dystanse. Jestem zupełnie zielony w ...
4045 4


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.