Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » elektryczna regulacja swiatel
Tematy oznaczone jako elektryczna regulacja swiatel
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK6] Regulacja wysokości świateł


Witam, czy póbował ktoś naprawiać, rozbierać ten mechanizm? Jest schowany cały w kloszu lampy. Przy załączeniu świateł przeskakują i czaskają jakieś tryby po próbie regulacji wys. się uspokaja ale póżniej znowu to samo a świtło nie zmienia odległości, jednym słowem coś się blokuje. Może ktoś z Was był odważniejszy i już tam swoje łapy włożył? albo tylko ja mam pecha z tym modelem. Czekam na porady dzięki.
51394 24

[MK3] Nie można podnieść lewego światła


Witam. nie wiem czy dobry dzial ale chyba tak mam problem z lewym światłem nie mozna go podniesc wyzej tzn elektryka dziala jak przelacze na np 4 to sie podniesie i prawe i lewe tylko ze prawe oswietla idealnie droge a lewe swieci pod kola...problem w tym ze manualnie prawe swiatlo da sie obnizyc czy zrobic tak zeby wyzej swiecilo natomiast lewe nie ..nie wiem co sie stalo ale to co podnosi czym mozna krecic w moim przypadku dowoli w kazda strone nie dziala..da sie to moze jakos naprawic? albo w inny sposob podniesc lewe swiatlo? bo w nocy to zabojstwo jechac ;D..
4483 3


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.