Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » bluetooth
Tematy oznaczone jako bluetooth
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK7] Aktualizacja modułu BT/VC


Na tej stronie jest ostatnia dostępna aktualizacja oprogramowania modułu BT/VC.

Zainstalowałem, ale na razie nie zauważyłem żadnych zmian (nie wiem jaka była poprzednia wersja softu w moim module).

P.S. Trzeba wybrać pliki odpowiednie do wersji języka jaką obsługuje moduł.
Na penie pozostawić jedynie dwa pliki właściwe dla aktualnego języka modułu (określa je przedostatnia litera: A - angielski, B - niemiecki, C - francuski, D - hiszpański, E - włoski, F - portugalski, J - turecki). Wszystkie pozostałe pliki usunąć z pena.

Instrukcja aktualizacji (filmik w j. angielskim).
Wymiana/reset modułu BT/USB

Ostatnie zmiany:
::
Release: November 2012

The update to your Ford bluetooth and multimedia module provides you with improvements in the following areas:

- Improved energy management in connection with USB and bluetooth devices
[br ...
57835 35

[MK7] Bluetooth audio jak używać


Witam,
kupiłem ostatnio fiestkę mk7 z 2009 roku (WF0GXXGAJG9J09443), posiada ona moduł bluetooth wraz z usb, czy jest możliwość streamowania muzyki przez owy moduł? Moduł działa, ponieważ bez problemu mogę wykonywać połączenia przez niego, lecz w momencie gdy puszczam muzykę na telefonie i wybieram na telefonie output jako ford audio niestety nic nie słychać. Gdy wejdę w zakładkę AUX i kliknę strzałkę w prawo mam do wyboru wyłącznie usb/ipod/outline.

Również zauważyłem że pin od USB jest wygięty i nie ma możliwości podłączenia kabla czy jest możliwa łatwa wymiana samego gniazda USB?
7558 6


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.