Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » aux
Tematy oznaczone jako aux
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK6] Wejście Aux


Witam, czy ktoś mógłby mi tak łopatologicznie wytłumaczyć jak podłączyć i jakimi kabelkami wejście aux w Fieście z 2008 rocznika? Mam radio 6000cd, przycisk na przodzie aux jest, obszukałam internet ale...co kobitka może zrozumieć z tego wszystkiego :P
Fajnie by było jakby ktoś podesłał zdjęcia.
Wyjmowałam z tatą schowek ale nic tam nie znaleźliśmy, żadnej kostki.
15463 8

[MK6] Wejście Aux do radia 6000CD


Witam od nie dawna jestem posiadaczem Forda Fiesty mk6 z 2007 roku. Posiadam w nim radio 6000cd. Czytałem, że można dorobić w nim wejście aux obok lewarka zmiany biegów. Teraz pytanie jak co i od czego się zabrać. Co muszę dokupić co odkręcić itp. Znudziło mi się już wożenie płyt w aucie. Dlatego chce to w końcu zrobić tylko nie mam pojęcia jak wasze o waszą pomoc. :) :) :) :) :)
9976 7

[MK7] Gniazdo AUX nie działa


Cześć, niedawno nabyłem Fiestę z 2011 roku w wersji Trend. AUTKON nie posiada bluetooth ani USB, jednak dostępne jest gniazdo aux (obok zapalniczki) i również jest taki przycisk na radiu. Niestety po podłączeniu urządzenia, dźwięk nie zaczyna lecieć (za to leci cały czas z telefonu). Myślałem że może jest to ślepe wejście ale jednak przy podłączaniu i odłączaniu urządzenia z głośników słychać trzaski.

Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją?
5857 1

[MK6] Radio/wzmak, głośniki + wyciszenie


Hej!
Strasznie mnie korci, żeby wpakować do mojej Fiesty MK6 (przed liftem) radio. Zastanawiałem się głównie nad oryginalnym, bo nieoryginalne prezentują się, lekko mówiąc beznadziejnie. Przy wstawianiu oryginalnego radia (CD4500) pojawiają się jednak dwa problemy:
1. Musiałbym wymienić panel radia, bo ten który mam, nie jest przystosowany do oryginalnego radia.
2. Szukałem na internecie, czy jest możliwość dorobienia aux i... znalazłem sprzeczne informacje. Większość pisze, że się nie da, gdzieś na jakimś angielskim forum, koleś to zrobił, ponoć działa. Ktoś sprawdzał/orientuje się w temacie?

W związku z problemem nr 2, zastanawiam się jeszcze nad opcją założenia samego wzmacniacza + głośników. Zakładam, że muzyki słuchać będę głównie z aux, aczkolwiek fajnie by było móc załączyć radio albo wrzucić sobie jakąś płytę do radyjka.

Kolejną sprawą są głośniki - czytałem, że trzeba kupić 5x7 lub 165 + dystanse. Jestem zupełnie zielony w ...
4045 4

[MK6] Wymiana AUX przy lewarku skrzyni biegów.


Witam, jestem tu nowy. Mam problem z wymianą gniazda aux przy lewarku skrzyni biegów. Kupiłem nowe i nie wiem jak je zamontować? Konkretnie chodzi o włożenie tego małego czarnego gniazda w tą "dziurkę" przy biegach. Ten aux chyba się rozkłada na 2 części tak mi się wydaje. Pomoże ktoś?
3841 3


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.