Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » 2.0
Tematy oznaczone jako 2.0
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

FAQ - przepływka z Mondeo 2.0 w Zetec-u 1.8


Przepływomierz Mondeo 2.0 w Zetec-u 1.8: kompletne FAQ

Krótko o modyfikacji:
Celem jest założenie przepływki o większej średnicy wewnętrznej, żeby zapewnić lepszy przepływ powietrza. Na zdjęciu porównawczym można zaobserwować jak niezwykle mała jest średnica przepływki z RS1800 w porównaniu z mdo 2.0. Jest to jedna z modyfikacji typu bolt-on, do których nie trzeba specjalnych narzędzi, czy rozbierania silnika. Zacznijmy więc od paru pytań.

1) Jakie są średnice przepływki RS1800 i Mdo 2.0?
Odp: Na poniższym zdjęciu widać wizualną różnicę, obydwie mają wloty 75mm, więc ta z mdo2.0 PASUJE DO ORYGINALNEJ PUSZKI FILTRA POWIETRZA. Natomiast średnica wylotu RS1800 to ???, Mdo2.0 - 60mm. Najbardziej żałosna w tym wszystkim jest zwężka w środku przepływki RS1800, ale właśnie dlatego wsadzamy mdo2.0!

[zdjecie z zaznaczonymi wymiarami]



2) Czy elektronika może zostać z Mdo2.0?
Odp: Nie. ...
26770 4

[MK6] Przepustnica 60mm do ST 150


Witam,

Czy wie ktoś może jaka przepustnica 60mm pasuje do ST 150?
Z tego co znalazłem to od S-Maxa 2.3L jest P&P.
widziałem też tanie z 2.5L focusa/galaxy na module, widzę że się trochę różnią, nie wiem czy wtyczka jest taka sama, na pewno się trochę różni budową, więc nie wiem czy to pasuje.

Jeżeli ktoś wie z jakich modeli by pasowała przepustnica 60mm, to proszę o odpowiedź.

Dzięki.
14095 16


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.