Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - 2 lampki kontrolne

litrmleka - 2 Sie 2005, 23:09
Temat postu: 2 lampki kontrolne
Witam. Dzisiaj jechalem w mocnym sloncu i zauwazylem ze pod lampka migaczy w mojej fiescie sa jeszcze 2 inne lampki(pod lampka migaczy jedna a pod nia nastepna). Nigdy nie widzialem zeby swiecily..one sa do czegos?Czy to tylko seryjnie z jakis innych fiest? Przyglanalem sie rysunkom na lampkach i bylo chyba cos ze ssaniem i hamulce? Nie wiem.. Dzieki za podpowiedzi:)
Lokmen - 2 Sie 2005, 23:20

jakbyś podał jeszcze jaki masz licznik - z obrotkiem czy bez, to by było trochę jaśniej...
trzeci - 3 Sie 2005, 08:40

Masz tak jak inni komplet wskażników do każdej z wersji, tyle że nie wykorzystywane w Twojej.
Np. ssanie , świece żarowe, ABS itd.
Pozdro ...

litrmleka - 3 Sie 2005, 10:18

zegary bez obrotomierza..standard
coccolino - 3 Sie 2005, 11:20
Temat postu: Re: 2 lampki kontrolne
litrmleka napisał/a:
... Przyglanalem sie rysunkom na lampkach i bylo chyba cos ze ssaniem i hamulce? Nie wiem.. Dzieki za podpowiedzi:)

1. Jest to lampka sygnalizująca włączenia urządzenia rozruchowego (ssanie) - tylko w silnikach z gaźnikiem!
2. Natomiast w dieslu jest to lampka kontrolna wstępnego podgrzewania silnika (przed włączeniem rozrusznika należy poczekać aż zgaśnie)

Z tego co widzę masz na wtrysku, także u Ciebie jest ona bezużyteczna i dlatego nigdy nie świeci :ok:
Wszystko w porządku. POZDRO.

Mafios - 3 Sie 2005, 11:33

a w moje 2 swieci ABS :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group