Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Wsuwki do kostki licznika niebieskiej

Boss* - 30 Maj 2023, 18:16
Temat postu: Wsuwki do kostki licznika niebieskiej
Siemano, chce domontowac sobie licznik z obrotkami, wiem wszystko na ten temat iż trzeba ciągnąć kabel pod bezpieczniki bo nie mam tam jest biało czarny wszystko wiem… lecz nurtuje mnie jedno pytanie, ponieważ w kostce nie mam wsuwki przy pinie 8 i bodajze 9, potrzebuje dostać takie wsuwki do kostki licznika niebieskiej, ktoś wie gdzie dostanę takie charakterystyczne wsuwki? Bo bym to zarobił aby było po ludzku a nie lutowane wprost do licznika.. nie zamierzam kupować kostki od licznika z obrotkiem i lutowac wszystkich kabli bo mija się to z celem, pozdro :hammer:
Puff - 31 Maj 2023, 00:12

Nie jest to może idealna metoda, ale jak masz do dołożenia raptem 2 kable/piny, to możesz to rozebrać w cholerę, dolutować 2 cienkie kable, wyprowadzić je, dołożyć kostkę 2-pin i wtedy masz plug&play, bez kolizji z istniejącą kostką.
Boss* - 31 Maj 2023, 14:25

Puff napisał/a:
Nie jest to może idealna metoda, ale jak masz do dołożenia raptem 2 kable/piny, to możesz to rozebrać w cholerę, dolutować 2 cienkie kable, wyprowadzić je, dołożyć kostkę 2-pin i wtedy masz plug&play, bez kolizji z istniejącą kostką.


Będę myślał co zrobić bo jakby dobrze poszło to fiesta w lato dostanie silnik pumy i nic nie będę modził :jupi:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group