Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Uszkodzona wtyczka lub wiązka elektryczna sondy lambda

Mirek6801 - 13 Gru 2022, 20:44
Temat postu: Uszkodzona wtyczka lub wiązka elektryczna sondy lambda
Witam.Posiadam fiestę mk5 z silnikiem 1,3 51kw.Problem polega na tym,że prawdopodobnie mam uszkodzoną kostkę lub wiązkę do której podłączamy sondę lambda 1.Mam pytanie czy ktoś spotkał sie z zestawem naprawczym wtyczki.Ja szukałem i nie mogę znależć.Może ktos natknął sie na cos takiego.Są rózne typy,ale na 4 piny do fiesty nic nie znalazłem.Może jakieś inne rozwiązanie.Z góry dzięki.
dudu$ - 13 Gru 2022, 23:13

A po czym poznajesz że masz wtyczkę sondy do wymiany? Jezeli faktycznie masz ją uszkodzoną to nie zostaje nic inneo jak wymiana na nowa sondę. Kwota nie duża w 200zł się zmieścisz
Mirek6801 - 14 Gru 2022, 16:00

dudu$ napisał/a:
A po czym poznajesz że masz wtyczkę sondy do wymiany? Jezeli faktycznie masz ją uszkodzoną to nie zostaje nic inneo jak wymiana na nowa sondę. Kwota nie duża w 200zł się zmieścisz
Nie kostke sondy,tylko wiązki.Jak poruszam to samochod przerywa na rozgrzanym silniku.Oczywiscie w czasie jazdy i przy rozpedzaniu.Zaznaczam,że sonda nowa.Szukam tylko zestawu naprawczego.
dudu$ - 15 Gru 2022, 19:27

zestawów naprawczych raczej nie ma, Nie pozostaje nic innego jak poszukać czy nie sprzedaje ktoś kawałek wiązki silnika której potrzebujesz i jej wymiana lub podjechanie do elektryka samochodowego i jemu zlecić dorobienie nowej.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group