Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - [MK7] Montaż klimatyzacji - gdzie?

WilkKRK - 27 Sty 2020, 13:56
Temat postu: [MK7] Montaż klimatyzacji - gdzie?
Cześć,

dziewczyna pochwaliła mi się swoim świeżutkim zakupem. Fiesta z końcówki 2014 roku, 55tys km 1.0 EB, 100KM. Okazało się jednak, że nie posiada ona klimatyzacji (!). Do tej pory jeździła Mazdą z 2006 i chyba nie spodziewała się, że 5-6 letnie auta nie mają klimy w standardzie :rotfl:

Chcę jej oszczędzić braku klimy w letnich upałach i zastanawiam się czy znacie w Krakowie jakiś serwis, który jest w stanie zamontować klimatyzację do tej MK7?

Ciekawe jest też to, że klapa bagażnika jest od wersji ST (większy spoiler, znaczek ST + kamera cofania). Po fakcie posprawdzałem VIN i nigdzie nie było żadnych informacji o jakimś dzwonie itp. Zabrałem też auto do diagnosty i wszystko wyszło tak jak powinno.

Pozdrowienia

wujekcybul - 31 Sty 2020, 09:03

Pewnie dostal strzal w tyl. Sprzedac i kupic auto z klima operacja nieoplacalna zeby dolozyc. Nawet na uzywanych czesciach ze szrotu roboty od groma wiec cena kosmos.
Creep - 24 Mar 2020, 21:44

Temat tu gdzieś jest na forum ;) Totalnie niestety się nie opłaca. No chyba że obok stoi dawca. Kurde dziwne bardzo ze ten rocznik nie ma klimy. Pewno autko z Danii i pewno ma grzane fotele zamiast klimy
WilkKRK - 14 Kwi 2020, 09:56

Dokładnie, grzane fotele, system start stop, asystent ruszania pod górę, a klimy brak. Zamieniłbym jeden z tych bajerów właśnie na klimatyzację, no ale trudno. Pojeździ nim trochę i potem sprzeda.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group