Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - [MK7] komunikacja głosowa radio

tomal77 - 10 Paź 2019, 14:44
Temat postu: [MK7] komunikacja głosowa radio
Witajcie
Czy przy aucie sprowadzonym z Niemiec, po przełączeniu języka na język PL komunikaty głosowe też będą po polsku ? Czy jest gdzieś wykaz zwrotów do radia aby wydawać komunikaty ? proszę o wskazówki.

JoeMix - 10 Paź 2019, 21:46

tomal77 napisał/a:
Czy przy aucie sprowadzonym z Niemiec, po przełączeniu języka na język PL komunikaty głosowe też będą po polsku ?
Nie, na wyświetlaczu będzie w języku jaki ustawisz, gadać i poleceń słuchać będzie w języku jakim jest moduł zamontowany w aucie,,,
tomal77 napisał/a:
Czy jest gdzieś wykaz zwrotów do radia aby wydawać komunikaty ?
Naciśnij przycisk i nie mów nic,,, albo powiedz cokolwiek czego auto nie zrozumie, powie Ci że masz wolno i spokojnie wypowiedzieć nazwę podzespołu czyli Radio, CD player itp,,, mówisz co chcesz i znowu dalej nic nie mówisz, to jak powiesz że Radio to Ci opowie o funkcjach radia,,, albo wołaj o pomoc,,, w języku w jakim gada oczywiście, to Ci opowie co i jak,,,

Ze strony Forda według numeru VIN auta ściągnij sobie odpowiednią instrukcję obsługi,,,

K@mix - 12 Gru 2019, 13:25

Można oczywiście wymienić moduł na taki który będzie mówił po polsku
lukaszooo - 30 Gru 2019, 05:12

Rocznik 11 więc BT nokia, potrzebny jest moduł wielojezyczny aby przemówił po polsku, u ciebie zapewne jest jednojezyczny.
drno_krk - 17 Lis 2020, 23:55

lukaszooo napisał/a:
Rocznik 11 więc BT nokia, potrzebny jest moduł wielojezyczny aby przemówił po polsku, u ciebie zapewne jest jednojezyczny.


Hej, ja właśnie stanąłem na tym etapie. Mogę prosić o pomoc jakiego modułu szukać? Na allegro są tego miliony a nawet tysiące... ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group