Forum FiestaKlubPolska -

Przed zakupem - [MK7] Ecoboost 1.0 - warto?

Lcfr - 5 Wrz 2019, 08:11
Temat postu: [MK7] Ecoboost 1.0 - warto?
Krótko - nosze się zamiarem zakupu kolejnej fiesty. Ma to być auto po 2012 (teoretycznie celuje w polifta). I teraz z jakim silnikiem wybrać to auto. Ma to być auto dla kobiety, która zwyczajnie się porusza w większości po mieście, doraźnie trasa. Teraz jeździ autem o mocy 100HP z tej mocy chciałbym raczej nie rezygnować...

Najbardziej skłaniam się do zakupu 1.0 ecoboost od 100HP, przez 125HP lub 140HP. Przy wersji 100HP od razu to auto będzie czipowane na więcej - taki plan. Wypowie się ktoś, kto takie auto użytkuje, ma lub miał, seria lub czip? Opinie i porównania z testów w necie przeszukałem i chciałbym jakieś info od użytkowników - interesują mnie subiektywne odczucia - warto to kupić czy nie? Na co uważać? Głownie chodzi o silnik, skrzynia bo technicznie inne rzeczy znam z mojej MK7ST
Chodzi też o spalanie jakiego należy się realnie spodziewać (miasto, trasa), awaryjność tego silnika w kontekście przebiegów i inne rzeczy które warto wiedzieć.
Czy były takie wersje silnikowe w automacie? Jak ten automat sie sprawuje - awaryjność i spalanie?

A może warto poszukać innej wersji silnikowej? (diesle raczej nie wchodzą w grę -chyba, że którys moze nie ma DPFa ale nie wiem czy taki jest) - wszelkie pomysły mile widziane :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group