Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Otwieranie bagażnika z systemem ford key free.

Mars - 26 Lip 2019, 18:04
Temat postu: Otwieranie bagażnika z systemem ford key free.
Cześć,
czy ktoś z Was, mający system ford key free, ma problem z otwieraniem bagażnika? Gdy zbliżam rękę do klamki drzwi przednich, to centralny zamek od razu się odblokowuje i wtedy mogę otworzyć bagażnik za pierwszym naciśnięciem przycisku. Problem pojawia się, gdy auto jest zamknięte centralnym zamkiem i chcę otworzyć sam bagażnik. Dość często muszę kilka razy naciskać przycisk, aby go otworzyć.

Wojtek Wawa - 1 Sie 2019, 09:47

O matko, to przecież podstawowa funkcja key less - otwieranie bagażnika, gdy ma się zajęte ręce... I za to wzięli 1500 zł :-/
Gdybym dziś zamawiał Fiestę chciałem brać ten system, teraz już nie wiem...

Mars - 1 Sie 2019, 09:52

Dlatego pytam osoby mające ten system. Może po prostu czujnik przy klapie bagażnika jest do wymiany. Dzieje się tak od kupna, więc nie mam porównania.
JoeMix - 1 Sie 2019, 23:52

Gwarancja? Przecież to nowe auto,,,
Mars - 10 Sie 2019, 10:46

We wtorek ASO. Zgłoszony problem z bezkluczykowym otwieraniem bagażnika i "klekocącą" ramką tylnej tablicy rejestracyjnej.
msky - 11 Sie 2019, 10:40

Mars, Ramka od tablicy ociera się o lakier a wystarczy odkręcić i dać małe podkładki pod meble :)
Mars - 14 Sie 2019, 05:43

W ASO usterka potwierdzona- tylny czujnik "gubi" sygnał z pilota. Dodatkowo, po otwarciu samej klapy bagażnika i jej zamknięciu, centralny zamek odblokowywał się cały ( informując o tym klaksonem ), zamiast z powrotem zablokować klapę bagażnika. Po 3 godzinach auto naprawione i umyte. Wgrano nowe oprogramowanie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group