Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Flatdach Naprawa

ŁukaszMk3 - 12 Maj 2019, 15:47
Temat postu: Flatdach Naprawa
Wiatam, dostałem w prezencie Forda Fiestę mk3 1,3 w idealnym stanie z przebiegiem 69tys
Chciałbym go zrobic w oryginale. Jedynym minusem jestem jest rozwalony dach. Moze ktos ma na sprzedaż cały dach?

JoeMix - 12 Maj 2019, 16:23

Z tego co pamiętam to było nieosiągalne już jakieś 10 lat temu,,, ale powiedzenia :)
ŁukaszMk3 - 12 Maj 2019, 21:18

Ma być cała w oryginale i bede tak długo szukał aż znajdę. :)
ŁukaszMk3 - 12 Maj 2019, 21:24

Takie pytanie. Czy flatdach z mk5 bedzie pasował do mk3? Jak tak to chyba znalazłem na szrocie kompletny dach.
ŁukaszMk3 - 12 Maj 2019, 21:37

Dach od mk5
murgrabia - 5 Cze 2019, 21:57

Nawet jak znajdziesz to ta skóra (czy to inny materiał?). Nie będzie się nadawało do użytku. Pod wpływem czasu pęka. Twardnieje na kamień. Kurczy się do tego stopnia, że odkrywa boczne uszczelki dachu. Przez ten badziew mam same kłopoty z przeciekaniem dachu. Nie pomagają żadne środki konserwujące itp. Jakieś 8 lat temu zaśpiewali mi w serwisie bmw za renowację tego dachu 12000 pln notw . Ale ja mam do tego jeszcze połamany stelaż. Taka pamiątka po próbie włamania.
FIESTA Moondust - 9 Cze 2019, 15:53

Najlepiej odtworzyć poszycie u tapicera. Nowe to nowe, chodź nie będzie to tanie. Ale też nie będzie to kosztować 12tys zł jak tu ktoś wspomniał. Mam namiary na takie studio tapicerskie w Szczecinie. Robią tam bardziej nietypowe rzeczy niż poszycie faldachu do Fiesty ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group