Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Głośniki przednich drzwi.

murgrabia - 11 Kwi 2019, 11:32
Temat postu: Głośniki przednich drzwi.
Jak w temacie. Jakie pasują głośniki do przednich drzwi.Tak aby wykręcić stare i zamontować nowe. Bez zbędnych modyfikacji. Stare oryginalne głośniki z wyglądu to jakiś kosmos. Grały bardzo przyjemnie. Niestety czas i korozja swoje zrobiła. Impedancja głośników 4Ω.
FIESTA Moondust - 12 Kwi 2019, 00:28

Niestety jak ma być porządnie i ładnie grać to trzeba dorobić dystanse na wzór tej ramki oryginalnego głośnika. Tam jest bardzo specyficzna budowa. Dochodzi jeszcze głębokość zabudowy kosza glosnika w drzwiach ... nie może być za głęboko bo będzie problem z otwarciem szyby do końca. Ja się z tym długo zmagałem bo wpierw to wszystko mierzyłem, później zamówiłem głośniki. Jak już miałem je w garści to zrobiłem przymiarki na "sucho". Następnie wykonałem dystanse co do milimetra które osadziłem w drzwiach. Bardzo precyzyjnie to wyszło bo żaden element tapicerki nie odstaje a wszystko jest pięknie ukryte w miejscu do tego przewidzianym. Dodam że profesjonalnie wygłuszyłem całe drzwi i teraz to jest na prawdę różnica. Więc czasem warto nadłożyć pracy i zaangażowania. Pozdrawiam.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group