Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Brakujące elementy wiązki, Temperatura na liczniku

Jakqa - 23 Mar 2019, 11:11
Temat postu: Brakujące elementy wiązki, Temperatura na liczniku
hej siemka czołem przepraszam że tak bez żadnego przywitania, mam forda pumę (klub forda pumy nie pomógł) czyli de'facto fiestę haha samochód mam od 2 lat ale nie przestaje mnie zadziwiać ;/ :głowąwmur: osoba od której ją kupiłem twierdziła że czasem działa temperatura czasem nie, po rozłożeniu wtyczki od licznika nie ma 25 przewodu od temperatury ..... czujniki od otwartych drzwi niby działają ale na liczniku cisza, przewody od czujnika wchodzą do wtyczki w środku ale co się okazuje nie ma dalej wiazki nie mam pojęcia co się tam stało i jak wskazówka od temperatury mogła działać bez przewodu , pytanie czy to mozliwe że to jakaś bieda edyszyn choć o takich nie słyszałem
JoeMix - 23 Mar 2019, 21:30

A analizowałeś zegary, tzn płytkę z obwodem,,, przewód sygnałowy wskaźnika faktycznie idzie do złącza i dalej nie ma przewodu?
Jakqa - 6 Kwi 2019, 15:45

Licznik wymieniałem miesiąc po tym jak przestała mi temperatura działać po sprawdzeniu że nawet na drugim liczniku wskazówka się nie podnosi domontowałem dodatkowy zegar dp temperatury - trzeba sobie radzić haha Wtyczka wchodząca do licznika była bez przewodu odpowiadającego za sygnał temperatury, dziwne wiązka przejrzana nie do końca ale nie będe teraz deski demontował(wiem wyolbrzymienie) :nawalony: żeby sprawdzić czy jest jeden przewód. Wiązka owinięta taśmą fordowską żadnej prowizorki jeśli ktoś to wcześniej wyrwał to postarał się ten fakt zamaskować i to dobrze :kaput: miło że ktoś znalazł się do rozmowy :hihihi:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group