Forum FiestaKlubPolska -

Porady eksploatacyjne - [MK7] holder do smartfona jaki polecacie i gdzie mocowany

Jan Kos - 25 Paź 2018, 18:46
Temat postu: [MK7] holder do smartfona jaki polecacie i gdzie mocowany
Witajcie , pochwalcie się jak macie w fiescie mk7 zamocowany smartfon podczas jazdy i jaki holder polceacie choczi mi głownie o widoczność i ergonomię korzystania w trakcie jazdy
Puff - 25 Paź 2018, 20:33

Mimo, że nie jestem fanem Samsunga, to akurat ich "trzymadło" do telefonu jest świetnie wykonane. Nie drga, nie trzeszczy, nie odkleja się od szyby i pasuje do wielu telefonów (mam Soniacza i też da się go wsadzić, żeby żadnych guzików nie naciskało).
Bulba - 26 Paź 2018, 21:13

Takie cus
https://allegro.pl/mocny-magnetyczny-uchwyt-samochodowy-do-telefonu-i7289977119.html
Zamocowane po lewej od awaryjnych

Dman - 22 Maj 2019, 22:09

Podpinam się do tematu. Mam uchwyt magnetyczny mocowany do kratki nawiewu ale kierownica mi zasłania znaczną część telefonu. Myślałem o uchwycie z przyssawką, mam uchwyt Samsunga z przyssawką ale potrafi się odkleić od szyby w upały. Poza tym chciałbym przyssać uchwyt do kokpitu, nie chcę zasłaniać szyby. Mk7 ma dosyć mocno pochyloną tą szybę i jak jeszcze wrzucę tam telefon to średnio mi to pasuje. Myślałem o czymś takim: iOttie One Touch 4. Chwalić się ludziska, w czym Wy trzymacie telefony?
Puff - 23 Maj 2019, 11:03

Uchwyt szajsunga. Wypada jednak odtłuścić przyssawkę i szybę przed jego przyklejeniem. Wtedy może odpaść tak po 2-3 latach (z własnego doświadczenia).
Dman - 23 Maj 2019, 13:43

I pięknie sterczy zasłaniając spory kawałek szyby.
wlodek318 - 23 Maj 2019, 14:42

Mi udało się znaleźć uchwyt z przyssawką, który przyczepiłem do małej szybki w słupku A i zasłania tylko słupek :)
Ale wada jest taka, że mam za mało miejsca na wpięcie kabla ładowarki od dołu telefonu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group