Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Woda pod nogami kierowcy

Bartek98 - 23 Paź 2018, 21:18
Temat postu: Woda pod nogami kierowcy
Cześć wszystkim ! :)
Przecieka mi Fieścina konkretnie w tym miejscu (na łączeniu tej metalowej puszki z tym plastikiem)



ma ktoś pomysł którędy dostaje się tam woda i jak to zatamować ?? Proszę o pomoc :strach:

Puff - 24 Paź 2018, 00:16

Albo jesteś ofiarą wujowego uszczelnienia od strony podszybia, albo cieknie od strony szyby.
Tak czy owak, radziłbym to robić "na wczoraj" (sprawdzać wężem czy tam inną konewką i łatać od razu), bo ta "metalowa puszka" to komputer. Jak go zalejesz, to z miejsca nie ruszysz.

Bartek98 - 24 Paź 2018, 07:00

Problem w tym że nie mogę zlokalizować przecieku. szyba i podszybie są raczej szczelne, miejsce w którym kable wchodzą do kabiny też. Blacha powyżej kumputera jest sucha. Możliwe jest żeby przeciekało gdzieś za komputerem ?
Puff - 24 Paź 2018, 09:23

Lejesz wodą i szukasz. Nie ma żadnego "raczej". Albo są, albo nie są. Bezpośrednio za komputerem nie przechodzi, bo tam jest lita blacha.
yoyo72 - 24 Paź 2018, 09:44

Leje ci się od góry. Jeżeli nie z podszybia to sięgnij ręką zaraz nad bezpiecznikami do samej góry. Na łączeniu blach . Tam ci się leje. Miałem to samo ostatnio. 😭Jeżeli masz wygluszenie to musisz ściągnąć i położyć się na podłodze i latarką świecić i będziesz widział. Powodzenia. Roboty dużo.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group