Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Przednie światła przeciwmgielne

Bartek98 - 2 Wrz 2018, 23:14
Temat postu: Przednie światła przeciwmgielne
Witam wszystkich :) Z góry przepraszam jeśli temat już był, ale jestem tu nowy i nie bardzo jeszcze ogarniam co i jak. Mam problem z niedziałającymi światłami przeciwmgielnymi przednimi, podejrzewałem ze przerwany jest kabel w którymś miejscu ale ostatnio wpadłem na pomysł ze to może jednak bezpiecznik wiec sprawdziłem w instrukcji który to jest i w miejscu w którym powinien być nie ma żadnego wiec wyciągnąłem bezpiecznik od świateł mijania który znajduje się obok i włożyłem w miejsce świateł przeciwmgielnych i dalej nie działały . I teraz nie wiem czy kupować nowy bezpiecznik bo ten ze świateł po prostu nie pasował czy to wina kabla czy jeszcze czegoś innego . Mam nadzieje ze wyraziłem się jasno :hihihi: Dodam jeszcze że światła nie działały już przy zakupie. Proszę o wyrozumiałość :ups:

Bartek98 - 2 Wrz 2018, 23:16

I czy tym guzikiem włącza się światła przednie i tylnie czy tylko tylnie bo innego nie ma (tylnie działaja) ?

Puff - 2 Wrz 2018, 23:26

Yyyy... Ten guzik jest tylko do p/mgłowych tylnych. Jeśli to wnętrze Twojego auta, to nie masz guzika do p/mgielnych przednich, a bez tego to ich nie włączysz :D
Bartek98 - 3 Wrz 2018, 00:02

Światła przeciwmgielne są kable poprowadzone od nich są a guzika by nie było :rotfl:
w takim razie nie pozostaje mi nic innego niż sprawdzić dokąd idą kable od tych świateł

Puff - 3 Wrz 2018, 00:51

A bo to pierwszy raz fragment instalacji jest (lub i cała) a czegoś brakuje i nie działa... Nie ma się z czego śmiać, witaj w świecie Forda.
Sprawdź czy masz za kratkami nawiewów wtyczkę w kolorze magenty ("różowa"). Jeśli masz, to wystarczy prawdopodobnie dołożyć przycisk. Jeśli nie masz, to jest trochę klops.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group