Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Moduł komfortu

micha-l1 - 19 Sie 2018, 18:13
Temat postu: Moduł komfortu
Witam
Czy w Fiesta Mk7 z 2010r jest moduł komfortu, a jeśli tak to gdzie? Interesuje mnie domykanie szyb z pilota, czy to da się jakoś zaprogramować?

lukaszooo - 24 Sie 2018, 07:59

W wersji 5 drzwiowej muszą być 4 elektryczne szyby, jesli masz dwie to funkcja jest nie dostępna. W wersji 2 drzwiowej muszą być przyciski z opcją zamykania jednym kliknięciem.
Moduł komfortu jest w grupie vag. Mk7 ma rozwiązane to nieco inaczej, jest konfiguracja asbulit i w niej aktywujesz wiekszość rzeczy, kazdy podzespół ma dodatkowo swój sterownik.

pkraska31 - 25 Sie 2018, 11:19

Posiadam również fiestę z 2010r z 4 elektrycznymi szybami. Mógłbyś napisać, jak to aktywować? Kabel OBDII posiadam.
wujekcybul - 2 Wrz 2018, 12:45

lukaszooo napisał/a:
W wersji 5 drzwiowej muszą być 4 elektryczne szyby, jesli masz dwie to funkcja jest nie dostępna. W wersji 2 drzwiowej muszą być przyciski z opcją zamykania jednym kliknięciem.
Moduł komfortu jest w grupie vag. Mk7 ma rozwiązane to nieco inaczej, jest konfiguracja asbulit i w niej aktywujesz wiekszość rzeczy, kazdy podzespół ma dodatkowo swój sterownik.


W Fiescie nie ma znaczenia czy 4 szyby elektryczne czy 2. Ja mam dwie i bez problemu wlaczylem w central configuration.

wujekcybul - 2 Wrz 2018, 12:45

pkraska31 napisał/a:
Posiadam również fiestę z 2010r z 4 elektrycznymi szybami. Mógłbyś napisać, jak to aktywować? Kabel OBDII posiadam.


Wejdz na forum forscan i przeczytaj watek o central configuration.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group