Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika silnika - Zetek pali średnio 17l

DANEK1403 - 2 Lip 2018, 11:50
Temat postu: Zetek pali średnio 17l
Witam walczę z żony mazdą 121 z 1998 roku ponad miesiąc , wszytko sprawdzone poczyszczone powymieniane na nowe i auto jest podlewane beną na wolnych obrotach ogólnie jest podlewane , skończyły mi się pomysły co można jeszczę zrobić , jedynie co mogę to wymienić sterownik silnika ale nie mogę nigdzie znaleść sterownika o takich numerach nie wiem czy ma to związek z z skrzynią automatyczną , jako że odpowiedzi nigdzie nie znalazłem chciałem was poprosić jako nowy użytkownik forum o jaką kolwiek pomoc poradę bo już mi ręce opadły...

Z góry dziękuję za pomoc

Dodam jeszcze że była kupiona za śmieszne pieniądze u naszych zachodnich sąsiadów z śmiesznym przebiegiem 75 tyś km i moim zdaniem ktoś ją sprzedał z tego powodu bo auto wygląda jak nowe.

zwardek - 3 Lip 2018, 15:23

Sprawdzałeś sondę lambda?
DANEK1403 - 5 Lip 2018, 12:50

zwardek napisał/a:
Sprawdzałeś sondę lambda?

Jest założona z drugiej fiesty i jest bez zmian .
Znajomy elektryk powiedział mi a że by dać sterownik do przelutowania bo to pewnie tego wina ,
więc wydarłem zaniosłem do majstra polecanego i nad autem nie ma już kontroli żadnej z obrotami robi co chce , coś uwalił dzisiaj ma zabrać i sprawdzać .
Taki sterownik jest dostępny na wyspach i teraz nie wiem co czynić

zwardek - 6 Lip 2018, 17:03

Za sterownikiem popatrz na OLXie, widziałem dwie mk4 1.25 w automacie, jedna po wypadku to może dostaniesz to czego szukasz na podmianę
DANEK1403 - 6 Lip 2018, 17:35

A jak jest z imo kluczyki muszą być z sterownikiem ?
Ja mam Taki
98BP-12A650-GA


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group