Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Różnice w wersji Cross

raven83 - 27 Maj 2018, 23:35
Temat postu: Różnice w wersji Cross
Witam wszystkich.

Jest to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość, jeśli założyłem temat w złym dziale :) Mam takie oto pytanko. Mianowicie czy Wy, jako eksperci możecie mi napisać czym różni się wersja Fiesty MK 6 w wersji Cross od zwykłej 5 drzwiowej ? Czy jedyną różnicą jest obłożenie " plastikami " ?

slawomirro - 28 Maj 2018, 00:55
Temat postu: Re: Różnice w wersji Cross
raven83 napisał/a:
Witam wszystkich.

Jest to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość, jeśli założyłem temat w złym dziale :) Mam takie oto pytanko. Mianowicie czy Wy, jako eksperci możecie mi napisać czym różni się wersja Fiesty MK 6 w wersji Cross od zwykłej 5 drzwiowej ? Czy jedyną różnicą jest obłożenie " plastikami " ?


Zdecydowanie pytasz się o zły model. Fiesta mk6 z lat 2001-2008 nie miała wersji terenowej.

raven83 - 28 Maj 2018, 07:35

A to w takim razie proszę mi powiedzieć skąd to się wzięło do sprzedaży https://www.otomoto.pl/of...a-ID6A9e1S.html ? Ktoś sam przerobił?
slawomirro - 28 Maj 2018, 10:18

raven83 napisał/a:
A to w takim razie proszę mi powiedzieć skąd to się wzięło do sprzedaży https://www.otomoto.pl/of...a-ID6A9e1S.html ? Ktoś sam przerobił?


czytamy opisy ogłoszenia old :devil:

" JEDYNY TAKI !!! "

raven83 - 28 Maj 2018, 13:11

Z tym " Jedyny taki " w ogłoszeniu to zapewne tylko tzw chłyt makretingowy :D Wystarczy w google wpisać frazę fiesta MK6 cross, żeby zobaczyć, że jedynych takich było więcej :D Więc nadal nie rozumiem, niby nie było takiej wersji, a jednak była ? :)

Na niemieckich stronach aukcyjnych też spotkałem takie auto - aktualnie do kupna :)

slawomirro - 28 Maj 2018, 14:28

raven83 napisał/a:
Więc nadal nie rozumiem, niby nie było takiej wersji, a jednak była ? :)


Na 1000% nie było. Być może jakaś firma przerabiała w ten sposób Fiesty, ale kupując takie auto należy się liczyć z brakiem dostępności części nadwozia w razie kłopotów.


Ok, już wiem. Ford sprzedawał za 1200 Euro w Niemczech body-kit do stylizacji Fiesty Ambiente.
Było to dostępne tylko w 2008 roku.
Dziś za ok 600 Euro można takie kupić na ebay i na Fiestę nałożyć na karoserię, zmieniając zderzaki i obudowy lusterek.

raven83 - 28 Maj 2018, 14:52

I wszystko jasne. Dziękuje serdecznie za wyjaśnienia i pomoc.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group