Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Przejście z kablem do kabiny

vargemp - 5 Maj 2018, 14:01
Temat postu: Przejście z kablem do kabiny
Witam,
potrzebuję przeprowadzić kabel z kabiny prosto do skrzynki z bezpiecznikami. Zauważyłem, że zaraz za nią jest przejście do komory silnika, jednak pod maską nie umiem znaleźć tego przejścia.

Macie jakieś zdjęcia/wskazówki jak to zlokalizować i przepchnąć kabel?

Ogólnie próbuję podłączyć "obrysówki" do postojówek i chcę się podpiąć pod ich bezpiecznik. Jednak może jest do nich jakiś przekaźnik pod maską?

slawomirro - 5 Maj 2018, 22:29
Temat postu: Re: Przejście z kablem do kabiny
vargemp napisał/a:
Witam,
potrzebuję przeprowadzić kabel z kabiny prosto do skrzynki z bezpiecznikami. Zauważyłem, że zaraz za nią jest przejście do komory silnika, jednak pod maską nie umiem znaleźć tego przejścia.

Macie jakieś zdjęcia/wskazówki jak to zlokalizować i przepchnąć kabel?

Ogólnie próbuję podłączyć "obrysówki" do postojówek i chcę się podpiąć pod ich bezpiecznik. Jednak może jest do nich jakiś przekaźnik pod maską?


Po maską są tylko bezpieczniki główne silnika i osprzętu typu 40A lub więcej.
Wszystkie są w kabinie.
Rzeźby podłączenia bocznych kierunkowskazów do świateł postojowych nie rozumiem, ale nieważne.
Jedyne miejsce fabryczne na kable jest z lewej strony kabiny nad pedałem sprzęgła. Tamtęty wychodzą wszystkie wiązki. Od strony silnika miejsce jest bardzo trudno dostępne bo to jest koło serwa hamulcowego, ciut poniżej.
Fot brak, bo nie ma tam nawet jak aparatu wsadzić. Tamtęty też u mnie biegną kable zasilania wzmacniacza.

vargemp - 6 Maj 2018, 14:55

Dzięki za odpowiedź, wydawało mi się, że za bezpiecznikami w kabinie też idą jakieś kable pod maskę. Jednak jeśli jest tak jak mówisz, trzeba będzie przeciągnąć kabelek z jednej strony kabiny na drugą :)

Ogólnie chcę ogarnąć coś takiego, ale bez tych białych, tylko boczne pomarańczowe.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group