Forum FiestaKlubPolska -

Przed zakupem - [mk7] Fiesta ST

50ofGU - 26 Kwi 2018, 20:06
Temat postu: [mk7] Fiesta ST
Cześć. Przymierzam się do zakupu Fiesty ST mk7, jednego z pierwszych roczników (2013-15). W ich cenach są duże rozbieżności więc od jakiej minimalnej kwoty w ogłoszeniu zwracać w ogóle uwagę nad danym egzemplarzem. Oczywiście nie mówię tu o bitych, z bardzo wysokim lub nie możliwie niskim przebiegiem. Czy te pierwsze roczniki mają jakieś bolączki? Proszę o jakiekolwiek przydatne informacje, które przydadzą mi się przed zakupem.
Bantic - 7 Maj 2018, 14:47

Ja tam nie miałem totalnie żadnych kłopotów z autem.
Spisuje się świetnie i gdybym nie musiał to najchętniej bym się ze swoją nie rozstawał.
Obecnie też właśnie sprzedaję. Ktoś już wstepnie sobie zarezerwował do czerwca a mi strasznie nie zależy na sprzedaży.

Osobiście wolałem trochę dopłacic i mieć pewne auto do tego z małymi modami :)
Oglądałem kilka niektóre były z salonu Polskiego i w dodatku bite, sam kupiłem sprowadzaną i jestem mega zadowolony :)

Auto jest naprawdę śliczne i rewelacyjne w jeździe także dobry wybór. Czasami szwankują mi guziki od kierownicy. Słyszałem już nie jeden taki problem tu, ponoć trzeba odkręcić kierkę i przepryskać WD40.

Udanych łowów
Pozdro

Gerrah - 15 Maj 2018, 18:14

Pierwsze Fiesty ST miały łatwo kruszące się przewody z płynem chlodniczym. Nie wiem czy była na to akcja serwisowa. Lepiej to sprawdzić i zawczasu wymienić. Moja Fiesta jest z 2016 roku i tego problemu już nie ma. Generalnie bardzo dobre auto. Silnik bez kucia ma potencjał na 400 koni. Frajda jaką daje jazda jest nieporównywalna z niczym. Nawet ludzie z Focusami RS są pod wrażeniem tego małego gokarta :) Znam osobę, która sprzedała Focusa ST żeby kupić Fiestę, tak się mu spodobała :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group