Forum FiestaKlubPolska -

Przed zakupem - [MK7] Planowany zakup MK7

mariusz131 - 17 Kwi 2018, 18:38
Temat postu: [MK7] Planowany zakup MK7
Witam społeczność Forda Fiesty. Mam ogromną prośbę do Was. Moja szwagierka planuje zakup Fiesty MK7 w wersji 5 drzwiowej z silnikiem benzynowym do poruszania się głównie po mieście. Najlepiej gdyby to auto można wyposarzyć w instalację gazową. I tutaj moje pytanie, którą wersję silnikową wybrać? Szwagierka niestety kompletnie nie zna się na motoryzacji i dlatego poprosiła mnie o pomoc. J z kolei nigdy nie miałem doczynienia z Fordem. Jestem mechanikiem amatorem ale brak mi doświadczenia w tej marce. Proszę o podpowiedzi jaką wersję silnika wybrać, z tego co wyczytałem do tej pory silnik 1,4 97KM wydaje sie być najlepszą propozycją a 1,25 raczej nie bardzo. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam forumowiczów i sympatyków Fiesty. Mariusz
van - 22 Kwi 2018, 12:49

1.25 jest trochę słabawy, żeby jechać trzeba go cisnąć i będzie w mieście chochlował tyle paliwa co 1.4.
Jest na rynku trochę tych fiest i niektóre już z lpg ale często lpg było zakładane we flotówkach(nie że źle ale jak taka flotówka była serwisowana i jaki jest jej obecny stan)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group