Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Grubość powłoki lakierniczej ?

Mariow - 9 Kwi 2018, 18:55
Temat postu: Grubość powłoki lakierniczej ?
Witam
Panowie mam pytanie odnośnie grubości powłoki lakierniczej w Waszych wozach, napiszcie ile macie bo mi się coś Umnie nie podoba i nie wiem co z tym robić. Mój kolor to Black Shadow jak ktoś ma ten to wielka prośba żeby zmierzył i napisał.
Dzięki.

Wojtek Wawa - 10 Kwi 2018, 14:47

Nie mam miernika, więc nie pomogę... ale proszę popraw swój profil, bo wygląda jakbyś pytał o mk8 mając "inne auto"
Gandzior28 - 12 Kwi 2018, 06:28

Ja mam miernik, tylko że auto będzie do odbioru gdzieś w granicach czerwca, kolor Ruby red także będę mógł przejechać całe auto jeżeli mowa o mk8.
Tared - 26 Kwi 2018, 13:44

nie wiem jaka jest grubość lakieru ale powiem wam że ten RUBY RED rysuje się strasznie ! najlepiej tego auta nie dotykać bo zaraz rysy :-) albo takim zakurzonym jeździć wtedy ich tak nie widać ale zaraz po umyciu trochę irytuje ten widok :strach:
Gandzior28 - 7 Maj 2018, 10:26

Tared napisał/a:
nie wiem jaka jest grubość lakieru ale powiem wam że ten RUBY RED rysuje się strasznie ! najlepiej tego auta nie dotykać bo zaraz rysy :-) albo takim zakurzonym jeździć wtedy ich tak nie widać ale zaraz po umyciu trochę irytuje ten widok :strach:



To żeś mnie pocieszył, to może trzeba będzię od razu lakier zabezpieczyć, tylko czy to coś da.

Mariow - 8 Maj 2018, 21:22

Panowie a czy ktoś mierzył grubość powłoki chodzi mi głownie o lakier czarny Shadow Black lub ewentualnie ten czerwony Race Red. U mnie na wewnętrznych powierzchniach powłoka wynosi 120 -150 a na zewnątrz 180 - 230. Czy to nie za dużo ??? Ile macie ? A generalnie te lakiery nie metaliki są strasznie delikatne nie wiem o co chodzi czy to już ta ekologia na maxa.
smyr - 20 Lip 2018, 09:15

U mnie lakier Ruby Red i wszędzie około 180 za wyjątkiem elementów wewnętrznych/osłoniętych. Tam jest około 120. Myślę, że wartości pomiędzy 100-220 są jak najbardziej fabryczne. Ale należy pamiętać, że jeden element nie powinien mieć dużych rozbieżności w grubości powłoki. Tak dla przykładu w Mazdach grubość lakieru to nawet 80! To jest dopiero oszczędność. ;)
Mars - 20 Lip 2018, 10:58

Smyr, możesz wyrzucić tę durną stopkę z opisem dostawcy Internetu, wielkości połowy twojego postu? Po co to?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group