Forum FiestaKlubPolska -

Hyde-Park - Fiesta mk8 ST

Wojtek Wawa - 12 Mar 2018, 13:46
Temat postu: Fiesta mk8 ST
Pierwsze wrażenia, jeszcze z bycia pasażerem, ale wydaje się ciekawa :-)
https://www.carmagazine.c...st-2018-review/

Najlepsze dla mnie są nowe światła, wspomniane w innym temacie.

Jaszczur - 12 Mar 2018, 18:19

Patrzysz na przód tego auta, i myślisz sobie: ja już to tyle razy widziałem...
Wojtek Wawa - 12 Mar 2018, 20:28

To prawda, gdyby nie entuzjastyczne testy, nigdy bym na mk8 nie zwrócił uwagi. Ale to we wnętrzu spędza się większość czasu, a to wnętrze jest naprawdę rewolucyjnie zmienione + cisza, gdy nie ma się szklanego dachu. Z zewnątrz też mk8 wydaje mi się lepsza od mk7, choć każdy ma prawo do swojej opinii.

BTW zobacz na Audi - ja kompletnie ich nie rozróżniam. Od ponad 10 lat są takie same. Ford z Fiestą zrobił dokładnie to samo (i zapewne z Focusem powtórzy manewr). Zawsze wkurzało mnie Porsche z 911, niestety Ford zaczyna to samo :-(

Puff - 12 Mar 2018, 22:30

Widziałem nową wersję dziś z tyłu na autostradzie i miałem skojarzenia z Leonem, Lanosem i nie wiem czym jeszcze. Mk7 było charakterystyczne, mk8 przestało takie być.

A co do:
Wojtek Wawa napisał/a:
Zawsze wkurzało mnie Porsche z 911

Ono ma konkretny kształt nie bez przyczyny. Jak coś działa, to się tego na siłę nie zmienia. Oni udoskonalają drobne rzeczy z wersji na wersję. I ich auto można nazwać ponadczasowym - z sylwetki, z designu. Powiesz tak o Fieście?

Tak czy owak, to samo się dzieje pomału wszędzie. Kia każda z przodu taka sama. Audi też. VW też. Volvo też. Czego by nie wymienić, prawie to samo z daleka.

Jaszczur - 13 Mar 2018, 00:17

Wojtek Wawa napisał/a:
i zapewne z Focusem powtórzy manewr


Nowy Focus jest już podobny do wszystkiego innego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group