Forum FiestaKlubPolska -

XIV Zlot FKP - Ford-Tech.pl - Piła 2018/ 13-15.07.2018 - zlot, przedstawienie ogólnej sytuacji

vegetagt - 23 Lut 2018, 17:39
Temat postu: zlot, przedstawienie ogólnej sytuacji
To teraz tak pokrótce, o co w tym wszystkim chodzi.


Bobson zaproponował, byśmy dołączyli do FordTechowego zlotu.
Jako, że z roku na rok frekwencja na naszych zlotach była co raz ciekawsza (leciała mocno w dół), to uznaliśmy na forum klubowym (z drugiej strony - tu frekwencja tez była spoko :-) ), że warto :-)
Patrząc po liście, to większość powinna się wzajemnie znać/kojarzyć.

Zlot raczej planujemy zrobić w trybie ekonomicznym, z lotniskiem załatwionym przez Bobsona.
W planach jest próba sprawnościowa oraz ćwiartka. Obydwie konkurencje w pomiarem czasu. Trasa będzie raczej lajtowa, żeby można było przejechać ją dupowozem i nic nie popsuć.

Poza tym standardowo myślimy konkurencjami poza zlotowymi. Jak Fifa będzie, to może uda się pożyczyć wiatrówkę czy coś ;)

FiFa - 23 Lut 2018, 17:47

Myślę że damy rady jakoś to opanować ;-) oponę też jakaś się załatwi :-P :-D
Peedro - 23 Lut 2018, 19:28

Damy radeeee ;)
Marcin - 23 Lut 2018, 19:58

To lotnisko to aeroklubu w samej Pile?
Nie da rady zrobić chociaż dwóch kjs-ow? Jak niechcący zrobi się wieksza frekwencja to będzie kolejka jak za cukrem :-P

Peedro - 23 Lut 2018, 20:01

Marcin, tak czy siak ilość miejsc jest ograniczona ilością miejsc noclegowych... Owszem ktoś może wpaść tylko na lotnisko, tak czy siak zabawa na lotnisku ma mieć właśnie charakter głównie zabawy ;)
bobson - 23 Lut 2018, 20:05

Marcin napisał/a:
To lotnisko to aeroklubu w samej Pile?
Nie da rady zrobić chociaż dwóch kjs-ow? Jak niechcący zrobi się wieksza frekwencja to będzie kolejka jak za cukrem :-P


Przy bezkolizyjnej trasie mogę puszczać auta nawet co 30 sekund.

Marcin - 23 Lut 2018, 20:16

Pedro... Ty mi nic nie mów o zabawie :-P
Bobson, jest to wyjście, aczkolwiek myślałem też o urozmaiceniu.

bobson - 23 Lut 2018, 20:18

Marcin napisał/a:
Pedro... Ty mi nic nie mów o zabawie :-P
Bobson, jest to wyjście, aczkolwiek myślałem też o urozmaiceniu.


Fajnie się pisze o urozmaiceniach na forum - to tra zazwyczaj kilka sekund.
Takie urozmaicenie na lotnisku w warunkach bojowych to już nie takie hop...

Marcin - 23 Lut 2018, 21:15

Jak się chce to się da, lotnisko to nie tylko płyta główna. Byłem na trzech i wszystko dało się pogodzić, chyba że rozmawiamy o skrawku lotniska to co innego.
vegetagt - 23 Lut 2018, 21:16

raz nie mamy tyle ludzi, dwa nie mamy raczej tyle fotocel.
Marcin - 23 Lut 2018, 21:25

spoko, nie ma tematu
bobson - 23 Lut 2018, 21:39

Marcin napisał/a:
Jak się chce to się da, lotnisko to nie tylko płyta główna. Byłem na trzech i wszystko dało się pogodzić, chyba że rozmawiamy o skrawku lotniska to co innego.


Rozumiem, że organizujesz jakieś treningi/zawody i robisz pomiar na fotocelach? Bo o stoperach nie rozmawiamy.

Przyjemność (2 KJSy) to wydatek 6-10tys na sam sprzęt... To nie jest kwestia, że komuś się nie chce.

EOT

Marcin - 24 Lut 2018, 07:57

Rozróżnij sugestie od zarzutu.
yoyo72 - 8 Mar 2018, 18:10

bobson, tylko jak będziesz układał trasę to jakąś łatwą proszę, żeby się nie pogubić .. :hahaha: :hahaha: :hahaha:
bobson - 16 Kwi 2018, 07:03

Tak na zachęte :twisted:

Puff - 16 Kwi 2018, 13:31

Kurde... ładnie to tam wygląda :D Tylko ten asfalt mi się kojarzy z Biłgorajem... Bobson... weź no powiedz jak wygląda kwestia "ostrości" nawierzchni - czy mocniejsze hamowanie = kwadratowe opony?
bobson - 16 Kwi 2018, 13:57

Puff napisał/a:
Kurde... ładnie to tam wygląda :D Tylko ten asfalt mi się kojarzy z Biłgorajem... Bobson... weź no powiedz jak wygląda kwestia "ostrości" nawierzchni - czy mocniejsze hamowanie = kwadratowe opony?


Nawierzchnia w Pile jest bardzo przyczepna, co za tym idzie męcząca opony. Zawodnicy od 1/4 mili mówią, że to najprzyczepniejsze lotnisko w Polsce (bynajmniej obiekt na którym są zawody 1/4 mili).

Jak nie będziesz latał na zblokowanych kołach to będzie cacy ;)

Puff - 16 Kwi 2018, 14:04



Znowu szykuje się wybuch różnicówki po powrocie... :rotfl:

Jaszczur - 16 Kwi 2018, 16:55

Mam brać zapasową skrzynię? :D
Puff - 16 Kwi 2018, 17:25

:rotfl:
vegetagt - 16 Kwi 2018, 18:16

to co, na zimówkach jedziemy? :d

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group