Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Problem z aktualizacją Sync audio

Wojtki - 3 Lut 2018, 14:01
Temat postu: Problem z aktualizacją Sync audio
Witajcie, przejrzałem inne wątki i mam troszkę inny problem przy aktualizacji Sync audio.

Może zacznę od początku... W mojej Fieście 2009 jest moduł usb + BT. Niestety mam firmware z czasów kupna samochodu i nie mam możliwości puszczania muzyki przez bluetooth a bardzo by mi na tym zależało.
Ściągnąłem aktualizację - zgrałem na penka tylko 2 pliki z końcówką nazwy AV - chyba dobry jeżeli dobrze zrozumiałem (sterowanie głosem mówi po angielsku, pendrive był formatowany do FAT32).
Niestety (postępując zgodnie z filmikami na yt), aktualizacja nie udaje się po 30 sekundach od postępowania procesu. Poradził sobie ktoś z Was z takim problemem ? Już nie mam pomysłu. Próbowałem na 2 różnych pendrivach i nie chce iśc dalej... Próbowałem ze wszystkimi plikkami albo z tymi kończącymi na AV.

Proszę o pomoc, jestem bezradny w tym temacie. Pozdrawiam.

Wojtki - 4 Lut 2018, 00:05

Udało się rozwiązać problem po 3 dniach rozkmin metodą prób i błędów. Temat można zamknąć ale napiszę jak komuś się jeszcze przytrafi taka sytacja. Formatowanie usb na FAT32 nie może być zrobione poprzez "szybkie formatowanie" i tylko z plikami na język angielski xd Teraz śmiga jak marzenie ;)
lehu8 - 17 Lut 2018, 15:36

Napisz jak możesz krok po kroku jak to zrobić bo też robiłem i mi nie wyszło.... Może dlatego że mi w ogóle bluetooth nie chce ruszyć.... :|

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group