Forum FiestaKlubPolska -

Tuning mechaniczny - [MK7] Wydech do Fiesty 1.6 Ti-VCT od ST

kamiluek - 29 Sty 2018, 11:25
Temat postu: [MK7] Wydech do Fiesty 1.6 Ti-VCT od ST
Witam,

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z przekładką wydechu z fiesty ST (3d) do Fiesty z 2010 roku przed FL, Titanium X z pakietem ST line (silnik 1.6 Ti-VCT) ?
Na allegro wisi taki wydech w niezłej cenie i wydaje się bardzo dobrym stanie http://allegro.pl/wydech-...747260364.html#
Czy wszystko pasuje P&P czy trzeba przerabiać mocowania ? I wreszcie jak to brzmi ? YT jest pełny Milltek'ów ale nie mogę znaleźć nic w takiej konfiguracji.

Dzięki za wszelkie informację !

Cons - 12 Lut 2018, 12:45

wydech w ST praktycznie nie brzmi, szkoda kasy
kamiluek - 12 Lut 2018, 12:51

Cons,
A znasz kogoś kto zrobiłby cały dobrze brzmiący wydech, a nie zrujnował mojej kieszeni ?
Bo jak pytałem w GTPerformance to powiedzieli mi że tlumik koncowy do 1000zl z montazem albo caly catback wowczas koszt do 2400zl.
Wiem, że za porządny wydech to normalna cena ale trochę mnie przeraża jednak...

Cons - 17 Lut 2018, 13:51

kamiluek napisał/a:
Cons,
A znasz kogoś kto zrobiłby cały dobrze brzmiący wydech, a nie zrujnował mojej kieszeni ?
Bo jak pytałem w GTPerformance to powiedzieli mi że tlumik koncowy do 1000zl z montazem albo caly catback wowczas koszt do 2400zl.
Wiem, że za porządny wydech to normalna cena ale trochę mnie przeraża jednak...


A może Cut-out? Jak chcesz, żeby darł ryja to klikasz przycisk i drze japę jak w WRCa jak jesteś zmęczony to klikasz jeszcze raz i masz cicho jak w serii :) No i taniej wyjdzie niż to co pisałeś.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group