Forum FiestaKlubPolska -

Kupię - Kupie szyberdach do mk3

grulson - 11 Sty 2018, 20:08
Temat postu: Kupie szyberdach do mk3
Ma kto¶ może na sprzedaż szyberdach szklany do mk3. Zależy mi na dobrym stanie mocowań oraz pokrętła
drjanusz - 11 Sty 2018, 23:34

Gdzie¶ miałem, sprawdzę. Jak bym nie odpisywał do sniedzieli to się przypomnij na PW
grulson - 12 Sty 2018, 09:25

drjanusz napisał/a:
Gdzie¶ miałem, sprawdzę. Jak bym nie odpisywał do sniedzieli to się przypomnij na PW


Ok dzięki, rozebrałem swój i okazało się ze mocowania pu¶ciły przez co leje się woda.

Mały - 12 Sty 2018, 10:03

Mam elektryczny 100% sprawny z roletkami. Sprawdzony przed wyjeciem ze starej budy. Wszystko dziala. Jak cos to pisz pw o cene
grulson - 12 Sty 2018, 18:05

Mały napisał/a:
Mam elektryczny 100% sprawny z roletkami. Sprawdzony przed wyjeciem ze starej budy. Wszystko dziala. Jak cos to pisz pw o cene


Przeprasami moja wina nie sprecyzowalem dokładnie czego chce. Posiadam szyber szklany zwykła regulacja ręczna. Szkło mam ok ale niestety uchwyty poleciały przez co podszedł do góry. Jak co¶ szukam dalej, chce uratować xr2i wiec pomocy 😁😁

grulson - 12 Sty 2018, 18:15

Szukam tez uszczelek drzwi wersja 3d. Pas przedni. Lustereka zewnetrze przed lift. Mocowanie koła zapasowego spod auta. Kupiłem auto które jest mocno zaniedbane ale wci¶nie się z tego perełke 😁
Mały - 12 Sty 2018, 22:14

Samych uchwytow nie kupisz raczej. A tu masz elektryczny. Wystarczy tylko plus masa i masz elektryczny szyberdach a nie na korbke. Chyba pasuje no nie? Daj wymiary zewnetrzne szyby z uszczelka i bedziemy wiedziec czy ci podejdzie. Mysle ze jest to samo tylko roznica jest ze ty masz na korbke a tu mam elektryczny.
grulson - 13 Sty 2018, 11:05

Mały napisał/a:
Samych uchwytow nie kupisz raczej. A tu masz elektryczny. Wystarczy tylko plus masa i masz elektryczny szyberdach a nie na korbke. Chyba pasuje no nie? Daj wymiary zewnetrzne szyby z uszczelka i bedziemy wiedziec czy ci podejdzie. Mysle ze jest to samo tylko roznica jest ze ty masz na korbke a tu mam elektryczny.


W sumie masz rację. Nie znam budowy auta dokładnie wiec nie wiem czy pasuje czy nie. A jakie mocowania ma elektryczny i czy wtedy odsuwa się też do tylu tzn jest na ramie czy tylko góra dół? ?

Mały - 14 Sty 2018, 18:03

Zobacze jutro podepne go pod aku i otworze bo nie pamietam jak sie otwiera:-) dam znac
bobson - 15 Sty 2018, 11:51

grulson napisał/a:
Szukam tez uszczelek drzwi wersja 3d. Pas przedni. Lustereka zewnetrze przed lift. Mocowanie koła zapasowego spod auta. Kupiłem auto które jest mocno zaniedbane ale wci¶nie się z tego perełke 😁


Hej,
mam mocowanie koła.
Pisz PW.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group