Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - [MK7] AUX USB Bluetooth nie działa

maniku - 6 Gru 2017, 22:17
Temat postu: [MK7] AUX USB Bluetooth nie działa
Witam. Mam pewien problem. Otóż jakiś czas temu miałem problem z akumulatorem, 'uciekał prąd' i akumulator się rozładowywał sam z siebie, w międzyczasie USB i Aux w samochodzie raz działały, raz nie. Problemem okazał się kabel minus, który wymieniłem wszystko z ładowaniem ok ale teraz problem...
Cały czas nie działa mi AUX, USB i bluetooth w seryjnym radiu. Jeżeli wcisnę AUX na panelu sterowania lub wejdę przez menu to nic się nie dzieje, z USB to samo, podłączam pendrive i również nie widzi (fat32, wszystko ok bo ten sam pendrive wcześniej działał). Jak wejdę w bluetooth to wskakuje "wyciszono", wycisza radio i nic poza tym. Próbowałem resetować moduł przez odpięcie i podpięcie, próbowałem odłączyć i podłączyć klemy akumulatora. Wszystko się resetowało ale aux dalej nie działał. Myślałem, że może aktualizacja pomoże ale niestety pendrive nie widzi zupełnie więc nic z tego. Ktoś spotkał się z podobnym tematem? wie co może być przyczyną? Bardzo proszę o pomoc.

inro - 13 Gru 2017, 21:44

Może moduł padł? Ja sugerowałabym podpięcie modułu od innej fiesty, który na 100% działa i w drugą stronę - Twój podpiąć do innej fiesty i sprawdzić czy działa.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group