Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - [MK6] Spinki tapicerki

vargemp - 26 Lis 2017, 21:55
Temat postu: [MK6] Spinki tapicerki
Hej,
ostatnio podczas rozbierania tapicerki drzwi niestety ale połamałem większość spinek. Z tego co widziałem są ich tam 3 rodzaje. Niektórych w ogóle nie miałem, poprzedni właściciel musiał już pogubić...Moje pytanie: czy posiada ktoś listę numerów, oznaczeń czegokolwiek tych spinek?

Chodzi o te trzy;

1

2

3

Fryta7 - 27 Lis 2017, 12:22

Cześć, sprawdź sobie na tej stronie, trochę tu tego jest do wyboru.
http://www.auto-spinka.pl...apicerskie/2479

Pozdrawiam

vargemp - 27 Lis 2017, 23:44

Właśnie oglądałem, ale nie jestem pewien która jest odpowiednia.

Swoją drogą widzę, że jesteś z niedaleka, musiałbyś mnie kiedyś przewieźć ST bo strasznie mnie ciekawi jak to jeździ :jupi:

Fryta7 - 28 Lis 2017, 08:05

Właśnie ciężko stwierdzić po zdjęciach bo nie chciałbym wprowadzić w błąd. ST mam od września więc ja sam cały czas mam banan na twarzy za każdym razem. Każdy dobrze wie, że to demon nie jest i jest pełno mocniejszych i szybszych aut, ale po przesiadce z 1.3 jest super :D
vargemp - 28 Lis 2017, 10:10

ST spokojnie robi się na 200km z tego co słyszałem. Pole do popisu jest więc szerokie. Fajnie byś się wtedy zgrał z Focusem ST mk2.5 z sosnowca <8>
Fryta7 - 28 Lis 2017, 13:23

Na razie to muszę ją doprowadzić do takiego stanu który będzie dla mnie zadawaląjący, wyprałem całą w środku i zrobiłem 1 etapową polerkę przed zimą i zabezpieczyłem woskiem, na wiosnę działam dalej :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group