Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - System ostrzegania przed zmęczeniem

Wojtek Wawa - 7 Lis 2017, 17:14
Temat postu: System ostrzegania przed zmęczeniem
Komuś z Was działa?
U mnie w wejściu w ustawienia pokazuje się filiżanka kawy i pod nią informacja "nieaktywne".

Mam pełną opcję, wg katalogu ten system ma działać.

Czyżby podobna sytuacja, jak z sync3 i głosową obsługą klimatyzacji? Czyli istnieje tylko w katalogu, ale działa poza Polską na innych rynkach?

Mars - 8 Lis 2017, 04:13

Jadę dzisiaj do salonu podpisać umowę na Vignale, to zapytam czy powinno u Ciebie działać.
Mars - 8 Lis 2017, 18:27

Niestety sprzedawca też nie wiedział. Czyli kiepsko ze szkoleniem pracowników. Zdaje się "norma".
Lilith - 8 Lis 2017, 19:18

U mnie działa - testowane na autostradzie przez dwóch kierowców; pasek pod filiżanką się skracał bądź wydłużał, więc wygląda na to, że system w jakiś sposób monitoruje koncentrację.
Nie sprawdzałam w mieście i nie wiem, czy na krótkich odcinkach się uaktywnia czy tylko na dłuższych trasach - ewentualnie mogę to jutro sprawdzić w drodze do pracy.

Wojtek Wawa - 9 Lis 2017, 07:07

Dzięki Lilith! Proszę sprawdź w mieście, jeśli też będzie działać, będę wiedział co reklamować.

P.S.
Piękne Vigniale, gratulacje

Lilith - 9 Lis 2017, 09:28

No i rozwiązałam zagadkę :)
System monitorowania koncentracji kierowcy w mieście jest aktywny albo nie - aktywuje się razem z systemem wspomagającym utrzymanie pojazdu na pasie ruchu - czyli o ile dobrze pamiętam przy prędkości powyżej 65km/h - świeci się wtedy taka zielona ikonka z autem między pasami (oczywiście musi być włączony, ale zakładam, że to zrobiłeś). U mnie dokładnie tak to dziś zadziałało.
Próbowałam też rozwiązać problem sterowania głosowego ustawieniem temperatury (z drugiego Twojego wątku) i niestety nie działa ani po polsku ani po angielsku, mimo iż w papierowej instrukcji obsługi są takie opcje na liście komend głosowych :/ Jak czegoś więcej się dowiem w temacie, to się tam odezwę.

P.S. Bardzo dziękuję :) Twoja Titanium też robi wrażenie :)

Wojtek Wawa - 10 Lis 2017, 12:27

Dzięki za sprawdzenie i miłe słowa :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group