Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Zawieszone USB

inro - 19 Paź 2017, 18:55
Temat postu: Zawieszone USB
Witam,
Jestem posiadaczką fiesty 1.6 ti-vct z 2010. Dzisiaj odkryłam, że zawiesiło się USB. A mianowicie - piosenka utknęła na 2:33. Gdy próbowałam zmienić piosenkę czas się wyzerowal, ale piosenka się nie zmieniła, do tego przestało działać bluetooth. Po podłączeniu akumulatora i włączeniu USB (nawet po jego wyjęciu z gniazda) cały czas ta sama piosenka na czasie 2:33. Podłączenie modułu bluetooth nic nie dało.
Miał ktoś może podobna sytuację i ją rozwiązał?

SLAYd89 - 26 Sty 2018, 13:22

Też się z tym chwilę męczyłem (jakieś pół roku) zanim doszedłem jak to dziadostwo odblokować :P Sprawa niebywale prosta, należy wziąć innego pen drive z muzyką, odpalić go w usb, puścić muzykę i wszystko powinno wrócić do normy, stary pen drive też powinien śmigać :) U mnie ten sposób działa ;) Pozdrawiam
nuo - 26 Sty 2018, 21:59

Miałem ten sam problem, okazało się że wystarczy wyjąć bezpiecznik od systemu audio, nawigazji, Bluetooth. System audio zresetował się, razem z nim wszystkie ustawienia dźwięku i z powrotem działa. Skrzynka z bezpiecznikami znajduje się po stronie pasażera, za schowkiem. Wystarczy ścisnąć boki schowka i pociągnąć go w dół (bardziej otworzyć). Tu masz schematy skrzynki z bezpiecznikami: http://www.autogenius.inf...7-bezpieczniki/
inro - 6 Lut 2018, 13:09

Udało mi się rozwiązać problem :) usunęłam "trefną" ścieżkę z pendrive'a, zrestartowałam radio i teraz śmiga, jak złoto. Wydaje mi się, że po prostu po jakimś czasie radio znudziło się daną piosenką :D
Dzięki za pomoc :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group