Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Otwieranie bagażnika

vargemp - 10 Paź 2017, 18:15
Temat postu: Otwieranie bagażnika
Hej,
mam fiestę niewyposażoną w otwieranie bagażnika z przycisku obok kierownicy.

Jest możliwość to dołożyć? Gdzieś czytałem, że wystarczy dokupić wspomniany przycisk i jakiś mechanizm w klapie.

Ktoś to robił, jakieś porady?

slawomirro - 10 Paź 2017, 19:49
Temat postu: Re: Otwieranie bagażnika
vargemp napisał/a:
Hej,
mam fiestę niewyposażoną w otwieranie bagażnika z przycisku obok kierownicy.

Jest możliwość to dołożyć? Gdzieś czytałem, że wystarczy dokupić wspomniany przycisk i jakiś mechanizm w klapie.

Ktoś to robił, jakieś porady?


Jest tego pełno użyj wyszukiwarki. :)

Sam siłownik do klapy wygląda tak:




Jednak nie wystarczy tylko to co pisałeś. Sprawdź czy masz kable. Jak nie, to musisz je ciągnąć przez auto. Oryginalnie też bagaznik jest spięty z centralnym zamkiem i działa przez GEM. Jeśli chcesz tylko przycisk, to czeka Cię kombinowanie jeśli kable już są.
Idzie to tak: bagażnik, wiązką do drzwi przednich i modułu centralnego zamka. Od drzwi do komputere GEM, od GEM do przycisku. Pominięcie GEM/centralnego to sztuka odnalezienia i złaczenia na krótko odpowiednich kabli, lub prowadzenie nowych.

vargemp - 10 Paź 2017, 20:41

Do zaślepki przycisku idą jakieś kable, także chyba są. Musiałbym jeszcze w klapie sprawdzić. Otwieranie zamku z kluczyka mam zrobione nieoryginalnie (z alarmem Cobra) stąd nie jestem pewien, czy GEM to obsłuży.


Andrea1994 - 31 Sty 2018, 23:07
Temat postu: Re: Otwieranie bagażnika
slawomirro napisał/a:
vargemp napisał/a:
Hej,
mam fiestę niewyposażoną w otwieranie bagażnika z przycisku obok kierownicy.

Jest możliwość to dołożyć? Gdzieś czytałem, że wystarczy dokupić wspomniany przycisk i jakiś mechanizm w klapie.

Ktoś to robił, jakieś porady?


Jest tego pełno użyj wyszukiwarki. :)





Sam siłownik do klapy wygląda tak:

Obrazek


Jednak nie wystarczy tylko to co pisałeś. Sprawdź czy masz kable. Jak nie, to musisz je ciągnąć przez auto. Oryginalnie też bagaznik jest spięty z centralnym zamkiem i działa przez GEM. Jeśli chcesz tylko przycisk, to czeka Cię kombinowanie jeśli kable już są.
Idzie to tak: bagażnik, wiązką do drzwi przednich i modułu centralnego zamka. Od drzwi do komputere GEM, od GEM do przycisku. Pominięcie GEM/centralnego to sztuka odnalezienia i złaczenia na krótko odpowiednich kabli, lub prowadzenie nowych.





Cześć, czy masz zdjęcie rozłożonego bagażnika z oddali? Bo u mnie nie ma w ogóle otwierania z poziomu kluczyka/kabiny i chciałbym sobie zamontować siłownik tylko nigdzie nie mogę znaleźć jak wygląda całość z zamontowanym siłownikiem. Czy muszę nie tylko kupować siłownik ale i nowy zamek?
Dzieki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group